STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Kamil Glik po operacji. Kiedy wróci?

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiKamil Glik po operacji. Kiedy wróci?

Kolejny problem selekcjonera Fernando Santosa. Kamil Glik poddał się zabiegowi kolana i jego występ w marcowych meczach el. Euro 2024 stanął pod ogromnym znakiem zapytania.

Doświadczony obrońca reprezentacji Polski i włoskiego Benevento ostatnio borykał się z problemami z kolanem. Lekarskie kontrole potwierdziły, że konieczne będzie przeprowadzenie zabiegu, który odbył się bardzo szybko. Nie wiadomo jednak, kiedy 35-latek wróci do zdrowia.

Spekuluje się, że w najlepszym wariancie przerwa „Gliksona” potrwa miesiąc, więc wątpliwe jest aby nowe selekcjoner Fernando Santos powołał obrońcę z którym chciał się w najbliższym czasie spotkać. Glik to kolejny spory problem dla portugalskiego szkoleniowca, który przygotowuje się do debiutu w roli selekcjonera biało-czerwonych.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...