Kamil Glik po operacji. Kiedy wróci?

Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiKamil Glik po operacji. Kiedy wróci?

Kolejny problem selekcjonera Fernando Santosa. Kamil Glik poddał się zabiegowi kolana i jego występ w marcowych meczach el. Euro 2024 stanął pod ogromnym znakiem zapytania.

Doświadczony obrońca reprezentacji Polski i włoskiego Benevento ostatnio borykał się z problemami z kolanem. Lekarskie kontrole potwierdziły, że konieczne będzie przeprowadzenie zabiegu, który odbył się bardzo szybko. Nie wiadomo jednak, kiedy 35-latek wróci do zdrowia.

Spekuluje się, że w najlepszym wariancie przerwa „Gliksona” potrwa miesiąc, więc wątpliwe jest aby nowe selekcjoner Fernando Santos powołał obrońcę z którym chciał się w najbliższym czasie spotkać. Glik to kolejny spory problem dla portugalskiego szkoleniowca, który przygotowuje się do debiutu w roli selekcjonera biało-czerwonych.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ciekawostki przed meczem Polska – Albania. Biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę?

Z Albanią biało-czerwoni grali w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata, więc wspomnienia są świeże. Co ciekawego warto wiedzieć przed poniedziałkowym spotkaniem na Stadionie Narodowym...

Magda Linette i Bernarda Pera pokonały obrończynie tytuły i są w ćwierćfinale w Miami

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej w Miami Open 2023. W 1/8 finału w dwóch setach pokonały obrończynie tytułu sprzed...