Polacy zagrają z Chinami w Gdańsku

Strona głównaSiatkówkaSiatkarska Liga NarodówPolacy zagrają z Chinami w Gdańsku

Reprezentacja Polski podrażniona porażką z Iranem, zmierzy się z Chinami w Gdańsku w kolejnym meczu w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski w siatkówce jest już pewna występu w turnieju finałowym w Bolonii końcem lipca. W związku z tym selekcjoner kadry w meczu z Iranem postanowił sprawdzić kilku zawodników z zaplecza pierwszego składu. Niestety, mecz nie ułożył się po myśli biało-czerwonych, którzy ulegli rywalowi 2:3. Kolejnym przeciwnikiem naszej reprezentacji będą Chiny, z którymi siatkarze zmierzą się w czwartek 7 lipca o godzinie 20:00 w Ergo Arenie. Drugi rywal Polski podczas turnieju w Gdańsku zajmuje 13. miejsce w tabeli i do tej pory zgromadził tylko sześć punktów.

Pomimo porażki z Iranem, to reprezentacja Polski będzie zdecydowanym faworytem meczu z Chinami. Ponadto, biało-czerwoni mogą pochwalić się lepszym bilansem spotkań bezpośrednich.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Memy vs. rzeczywistość, czyli kto Sportowcem Roku 2022?

Choć dopiero mamy wrzesień, to w świecie sportu wydarzyło się tak wiele, że nie może dziwić fakt dywagacji dotyczących tego, kto zgarnie tytuł Sportowca...

Mariusz Pudzianowski wróci do oktagonu KSW jeszcze w tym roku! Kto będzie przeciwnikiem?

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny wejdzie do oktagonu podczas grudniowej gali KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Zawodnik sam potwierdził tę...