Anita Bekus zawalczy z Sofią Bagishvili na KSW 70! Walka kobiet podczas majowej gali

Strona głównaSporty walkiMMAAnita Bekus zawalczy z Sofią Bagishvili na KSW 70! Walka kobiet podczas...

Gala KSW 70, która odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, zbliża się wielkimi krokami. Kolejnym pojedynkiem, który wzbogaci wydarzenie będzie starcie kobiet – Anity Bekus i Sofii Bagishvili.

Solidne zestawienie

Wygląda na to, że KSW 70  będzie cieszyć się naprawdę atrakcyjną kartą walk dla polskich sympatyków mieszanych sztuk walki. Podczas majowej gali Anita Bekus (5-2) skrzyżuje rękawice z pochodzącą z Gruzji Sofią Bagishvili (5-1). Polka, okupująca obecnie pierwszą pozycję w oficjalnym rankingu kobiet KSW, stanie przed naprawdę ciężkim wyzwaniem. Gruzinka bowiem wychodzić do klatki będzie napędzona serią aż pięciu zwycięstw z rzędu, z czego aż trzy z nich odnotowane zostały przez poddanie.

Kto jest faworytką?

Faworytką tego boju według zakładów bukmacherskich STS jest Bekus, na której wygraną kurs wynosi 1,37. Stawka na triumf Bagishvili to z kolei 3,50. 

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 70?

Włodarze odsłonili już znaczną większość zestawień, których zwycięzców poznamy już 28 maja. Poniżej zobaczyć możemy listę nazwisk, które zobaczymy na gali w Łodzi:

Wiemy jednak, że podczas gali ma dojść aż do dziewięciu pojedynków. Wobec tego organizacja KSW ma jeszcze przed sobą ogłoszenie dwóch uzupełniających kartę walk starć.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tylko jeden Polak w Giro d’Italia 2023. Zapraszamy na zapowiedź wyścigu

Już 6 maja 2023 roku wystartuje 106. edycja prestiżowego wyścigu wieloetapowego Giro d’Italia. Zgodnie ze wstępnymi listami startowymi w wyścigu pojedzie tylko jeden reprezentant...

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...