Kevin Szaflarski wystąpi na DWCS! Polak zawalczy o kontrakt z UFC

Strona głównaSporty walkiMMAKevin Szaflarski wystąpi na DWCS! Polak zawalczy o kontrakt z UFC

Doniesienia stały się faktem! Kevin Szaflarski będzie kolejnym Polakiem, który weźmie udział w Dana White’s Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC, a więc największą organizacją mieszanych sztuk walki na świecie. Walka odbędzie się już we wrześniu!

Najważniejsza walka w karierze

Kevin Szaflarski (11-1) już 6 września stanie do walki w ramach Dana White’s Contender Series. Poprzez zwycięstwo Polak może zapewnić sobie kontrakt z UFC. Jego przeciwnikiem będzie Jimmy Lawson (4-1). Szaflarski będzie mieć przewagę w postaci doświadczenia, jednak bez wątpienia będzie musiał zachować czujność. Amerykanin bowiem wszystkie zwycięstwa, które do tej pory osiągnął, odnotowywał przed czasem wskutek KO lub TKO.

Inny Polak również niedługo powalczy o kontrakt z UFC

W najbliższym czasie również inny Polak, Mateusz Rębecki, stanie przed szansą wywalczenia w oktagonie kontraktu z UFC. Poniżej więcej na ten temat:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Sochan wciąż rezerwowym, ale ma nową fryzurę

Jeremy Sochan wystąpił w drugim meczu po kontuzji. Reprezentant Polski znów pojawił się na parkiecie z ławki rezerwowych. Sochan zagrał przyzwoicie, ale zwrócił na...