Marcin Siwy, Kewin Gibas, czy Ihosvany Garcia na gali Polsat Boxing Promotions 6. Powalczą o pomoc dla Ukrainy

Strona głównaSporty walkiBoksMarcin Siwy, Kewin Gibas, czy Ihosvany Garcia na gali Polsat Boxing Promotions...

W najbliższą sobotę 26 marca odbędzie się gala boksu zawodowego Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie. Podczas gali w ringu zobaczymy kilku dobrze rokujących polskich pięściarzy, a organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę artystyczną. Jednym z zaproszonych gości będzie m.in. znany muzyk Smolasty. Ponadto Organizatorzy gali Polsat Boxing Promotions 6 poinformowali, że cały dochód ze sprzedanych na to wydarzenie biletów zostanie przekazany za pomoc ukraińskim dzieciom, które ucierpiały w trakcie toczącej się za naszą wschodnią granicą wojny. 

Doświadczony Amerykanin na drodze niepokonanego Marcina Siwego

Walką wieczoru będzie pojedynek niepokonanego na zawodowych ringach Marcina Siwego, który wygrał wszystkie 24 walki, w tym 12 przed czasem. W ringu zmierzy się on z doświadczonym Amerykaninem Rydellem Bookerem, który nie będzie łatwym rywalem. Booker w swojej karierze walczył m.in. z Bułgarem Kubratem Pulevem, czy też z Amerykaninem Jamesem Toney’em. 

Ciekawie zapowiada się także walka Kubańczyka Ihosobany Garcii, który skrzyżuje rękawice z Niemcem Patrickiem Rokohlem. Doświadczenie jest po stronie Niemca, jednak faworytem tego pojedynku wydaje się być boksujący na co dzień w Polsce Kubańczyk, który do tej pory nie przegrał jeszcze ani razu. W ringu zobaczymy jeszcze siedmiu Polaków, w tym m.in. niepokonanych na zawodowych ringach Radomira Obruśniaka, Kewina Gibasa i Niko Zdunowskiego. Poza boksem kibice mogą liczyć także na artystyczne wrażenia tego wieczoru. O to powinien zadbać Smolasty ze swoim najnowszym repertuarem. 

Karta walk

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) – Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)

Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) – Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)

Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) – Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)

Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) – Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)

Kewin Gibas (3-0, 2 KO) – Eugeniu Bat (1-0)

Niko Zdunowski (2-0-1) – Artur Gierczak (2-2, 1 KO)

Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) – Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....