STS KOD PROMOCYJNY

Starcie niepokonanych na gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAStarcie niepokonanych na gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim

Na gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się Kamil Szkaradek oraz Serb Miljan Zdravković. To dwaj niepokonani zawodnicy, którzy należą do ścisłej czołówki wagi koguciej organizacji KSW. Pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująca. Wygrany zbliży się do potencjalnej walki o pas mistrzowski. Starcie zapowiada się bardzo emocjonująco. Gala XTB KSW 92 odbędzie się już 16 marca w Arenie Gorzów. 

Kamil Szkaradek w drodze po kolejny skalp 

Kamil Szkaradek (5-0, 1 KO, 1 Sub) to utalentowany zawodnik wagi koguciej z Nowego Sącza. Na co dzień trenuje w klubie Grappling Kraków. Z zawodowym MMA związany jest od 2021 roku. W KSW debiutował w 2022 roku. Od tej pory stoczył trzy zwycięskie pojedynki dla największej organizacji MMA w Europie. W pokonanym polu pozostawił kolejno; Davida Martinka, Patryka Chrobaka i Patryka Surdyna. Ostatni z pojedynków miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku na gali KSW 85 i zakończył decyzją sędziów. W starcu z Serbem w marcu Polak będzie polował na kolejny skalp. Kamil Szkaradek zajmuje piąte miejsce w rankingu KSW w wadze koguciej. 

Kim jest Miljan Zdravković?

Nieco większe doświadczenie ma Serb Miljan Zdravković (7-0, 4 KO), który do tej pory stoczył siedem zwycięskich pojedynków w MMA. On również pierwszy raz zawodowe starcie w MMA stoczył w 2021 roku. Na co dzień związany jest z klubem Secutor. We wrześniu ubiegłego roku na gali KSW 86 zadebiutował w organizacji. Już w pierwszej rundzie przez KO efektownie pokonał Mariusza Joniaka. Przywitał się z przytupem z wagą kogucią i od razu wskoczył na siódme miejsce w rankingu KSW. Teraz przed nim jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie. 

Aktualna karta walk XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim:

Walka wieczoru

Karta główna

ZOBACZ TAKŻE: KSW: gdzie oglądać?

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...