Wojciech Kazieczko vs Eduard Demenko na KSW 74. Ostatnia walka dodana do rozpiski

Strona głównaSporty walkiMMAWojciech Kazieczko vs Eduard Demenko na KSW 74. Ostatnia walka dodana do...

Znamy już wszystkie pojedynki, które wchodzą w składy karty walk KSW 74. Ostatnim starciem, które 10 września zobaczą kibice zgromadzeni w Arenie Ostrów będzie zestawienie Wojciecha Kazieczko z Eduardem Demenko.

Ostatnia walka dodana do rozpiski

Ostatnią częścią uzupełniającą kartę walk KSW 74 będzie zestawienie dwóch zawodników stawiających pierwsze kroki w świecie zawodowego MMA. Wojciech Kazieczko (2-0) zmierzy się z Eduardem Demenko (3-2). Ukrainiec ma co prawda minimalnie większe doświadczenie, jednak wydaje się, że to Polak jest faworytem do triumfu.

Jak wygląda karta walk KSW 74?

Karta walk KSW 74 prezentuje się następująco:

Wszystkie zdarzenia na wrześniowej gali KSW można obstawiać w zakładach bukmacherskich STS. Największymi faworytami na gali są Phil de Fries, a także Darko Stosić.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...