STS KOD PROMOCYJNY

Organizacja KSW po raz pierwszy w Tarnowie

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAOrganizacja KSW po raz pierwszy w Tarnowie

Znamy miejsce organizacji kolejnej gali KSW w tym roku. Organizacja po raz pierwszy w swojej historii zawita do Tarnowa. Tam w Arenie Jaskółka Tarnów odbędzie się gala KSW 97, którą zaplanowano na 24 sierpnia. To już kolejne miasto, które będzie gościło w swoich progach największą organizację MMA w Europie. W tym roku do tego grona dołączyły już Gorzów Wielkopolski i Olsztyn. Niedługo poznamy więcej szczegółów, w tym pierwsze zestawienia karty walk gali KSW 97. 

Po raz pierwszy w Tarnowie

Już w sierpniu do Tarnowa zawita MMA na najwyższym europejskim poziomie. W mieście tym po raz pierwszy w historii odbędzie się gala organizacji KSW. Będzie to wydarzenie KSW 97. Zaplanowano je na 24 sierpnia w Arenie Jaskółka Tarnów. To hala widowiskowo-sportowa, która w komfortowych warunkach jest w stanie pomieścić ponad 4000 widzów. Dysponuje dobrym zapleczem i doskonale nadaje się do organizacji gal sportów walki. 

Niedługo poznamy więcej szczegółów gali KSW 97, w tym walkę wieczoru oraz inne zestawienia z karty walk. Jedno jest pewne. Emocji w Tarnowie nie powinno zabraknąć i spodziewamy się tam przynajmniej jednego pojedynku o pas mistrzowski. W organizacji KSW występuje wielu zawodników z Małopolski i prawdopodobnie niektórzy z nich pojawią się na wydarzeniu. Już niedługo poznamy więcej informacji. 

Organizacja KSW rozszerza swoje wpływy 

W ostatnich latach organizacja KSW systematycznie rozszerza swoje wpływy nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Nowym przystankiem będzie Tarnów. Największa organizacja MMA w Europie gościła już w blisko 30 miejscowościach w Polsce, a ostatnio do tego grona dołączyły Gorzów Wielkopolski i Olsztyn, gdzie odbyła się gala KSW 95. Jest to związane z rozwojem infrastruktury sportowej w naszym kraju oraz z dużym zainteresowaniem mieszanymi sztukami walki. Pokazuje to potencjał KSW oraz to, jak dużą renomą już teraz cieszy się ta organizacja. Do tej pory swoje wydarzenia organizowała też w: Anglii (Londyn), Irlandii (Dublin), Czechach (Liberec, Trzyniec), Chorwacji (Zagrzeb) i Francji (Paryż).

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...