Yan Liasse skrzyżuje rękawice z Adrianem Gralakiem na KSW 77. Rewanż po walce bez zwycięzcy

Strona głównaSporty walkiMMAYan Liasse skrzyżuje rękawice z Adrianem Gralakiem na KSW 77. Rewanż po...

Coraz więcej wiemy o karcie walk gali KSW 77, która odbędzie się już 17 grudnia. Kolejnym starciem w rozpisce będzie pojedynek pomiędzy Yanem Liasse a Adrianem Gralakiem.

Pierwsza walka bez rozstrzygnięcia

Obaj zawodnicy spotkali się już kiedyś w oktagonie i miało to miejsce całkiem niedawno. Po raz pierwszy stanęli oko w oko bowiem na gali KSW 75, która odbyłą się 14 października. Wtedy jednak po niespełna trzech minutach walki sędzia zmuszony był ją zakończyć bez wskazania zwycięzcy. Doszło bowiem do incydentalnego trafienia Adriana Gralaka w oko, co wiązało się z zakończeniem batalii. Tym razem powinno być inaczej i ktoś z dwójki Yan Liasse (8-1, 1 NC) i Adrian Gralak (5-0, 1 NC) przypisze do swojego rekordu wygraną. Zestawienie zapowiada się naprawdę ciekawie – Polak jest aktualnie niepokonany, podczas gdy Luksemburczyk wygrał wszystkie walki w KSW, które do tej pory stoczył.

Karta walk KSW 77

Przed galą KSW 77 włodarze ogłoszą jeszcze tylko jedno starcie. Nie licząc powyższej opisane walki Liasse z Gralakiem, obecnie rozpiska ostatniej gali w tym roku prezentuje się w taki sposób:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture!

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień (oboje AKS OSW Olsztyn) mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture! W Omanie dzisiaj rozegrano serię finałową,...

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń

Zawodniczki KTS Enei Siarkopol Tarnobrzeg wygrali 3:0 na wyjeździe z Etival Clairefontaine ASRTT. Tym samym z kompletem zwycięstw zakończyły zmagania grupowe w Lidze Mistrzyń...