Yan Liasse skrzyżuje rękawice z Adrianem Gralakiem na KSW 77. Rewanż po walce bez zwycięzcy

Strona głównaSporty walkiMMAYan Liasse skrzyżuje rękawice z Adrianem Gralakiem na KSW 77. Rewanż po...

Coraz więcej wiemy o karcie walk gali KSW 77, która odbędzie się już 17 grudnia. Kolejnym starciem w rozpisce będzie pojedynek pomiędzy Yanem Liasse a Adrianem Gralakiem.

Pierwsza walka bez rozstrzygnięcia

Obaj zawodnicy spotkali się już kiedyś w oktagonie i miało to miejsce całkiem niedawno. Po raz pierwszy stanęli oko w oko bowiem na gali KSW 75, która odbyłą się 14 października. Wtedy jednak po niespełna trzech minutach walki sędzia zmuszony był ją zakończyć bez wskazania zwycięzcy. Doszło bowiem do incydentalnego trafienia Adriana Gralaka w oko, co wiązało się z zakończeniem batalii. Tym razem powinno być inaczej i ktoś z dwójki Yan Liasse (8-1, 1 NC) i Adrian Gralak (5-0, 1 NC) przypisze do swojego rekordu wygraną. Zestawienie zapowiada się naprawdę ciekawie – Polak jest aktualnie niepokonany, podczas gdy Luksemburczyk wygrał wszystkie walki w KSW, które do tej pory stoczył.

Karta walk KSW 77

Przed galą KSW 77 włodarze ogłoszą jeszcze tylko jedno starcie. Nie licząc powyższej opisane walki Liasse z Gralakiem, obecnie rozpiska ostatniej gali w tym roku prezentuje się w taki sposób:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...