STS KOD PROMOCYJNY

Znamy pierwsze szczegóły gali XTB KSW 90 w Warszawie. Wrzosek vs Vitasović w walce wieczoru

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAZnamy pierwsze szczegóły gali XTB KSW 90 w Warszawie. Wrzosek vs Vitasović...

Poznaliśmy pierwsze szczegóły gali XTB KSW 90, która 20 stycznia odbędzie się w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Wrzosek oraz debiutujący w KSW Chorwat Ivan Vitasović. Ponadto w karcie walk zobaczymy również Radosława Paczuskiego, którego przeciwnik zostanie wyłoniony niedługo. W najbliższych tygodniach poznamy kolejnych uczestników gali XTB KSW 90.

Arkadiusz Wrzosek vs Ivan Vitasović w walce wieczoru

Emocjonująco zapowiada się walka wieczoru gali XTB KSW 90 w Warszawie. W klatce spotkają się w niej niepokonany w formule MMA Arkadiusz Wrzosek (3-0, 1 KO, 1 Sub) oraz doświadczony Chorwat Ivan Vitasović (12-5-1, 9 KO, 2 Sub). Rywal Polaka to obecny mistrz wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship, który od 2020 roku jest niepokonany. W ostatniej walce pokonał Michała Andryszaka. Dla Ivana Vitasovicia będzie to debiut w KSW.

Arkadiusz Wrzosek to utytułowany kickbokser, który z MMA związany jest od 2022 roku. Od razu trafił do KSW, gdzie stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Na swoim koncie ma zwycięstwa z Tomaszem Sararą, Tomasem Moznym i Bogdanem Stoicą. Ostatni raz pojawił się w ringu w czerwcu tego roku, gdy już w pierwszej rundzie poddał Stoicę. Z pewnością chce pójść za ciosem i piąć się w rankingu wagi ciężkiej organizacji KSW. Kolejne zwycięstwo przybliży go do awansu do czołowej dziesiątki królewskiej kategorii wagowej. 

Radosław Paczuski czeka na przeciwnika

Już teraz wiemy, że kolejnym bohaterem gali XTB KSW 90 w Warszawie będzie Radosław Paczuski (5-2, 4 KO). Reprezentant Uniq Fight Club do walki przystąpi po dwóch porażkach, których doznał kolejno z Tomaszem Romanowskim i Michałem Materlą. Teraz będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę. Jego rywala poznamy w najbliższych tygodniach. 

Aktualna karta walk XTB KSW 90 w Warszawie

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 90 w Warszawie:

Walka wieczoru

Arkadiusz Wrzosek vs Ivan Vitasović

Karta główna

Radosław Paczuski vs TBA

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...

Polska – Turcja typy, kursy, bonus 10.06

Przed Polakami ostatni sprawdzian przed udziałem w mistrzostwach Europy 2024. W poniedziałek 10 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie podejmą Turków. Do meczu podejdą...