Izu Ugonoh vs Marek Samociuk. Kolejne starcie wzbogaca kartę walk KSW 70

Strona głównaSporty walkiMMAIzu Ugonoh vs Marek Samociuk. Kolejne starcie wzbogaca kartę walk KSW 70

Włodarze największej w Europie organizacji MMA odsłaniają kolejne karty w związku z nadchodzącą galą KSW 70, które odbędzie się 28 maja w Łodzi. Do zawodników, którzy wejdą tego wieczoru do oktagonu w łódzkiej Atlas Arenie dołączają Izu Ugonoh oraz Marek Samociuk.

Mimo że zarówno jeden, jak i drugi zawodnik stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie zawodowych mieszanych sztuk walki, to ich walka wzbudza dość spore zainteresowanie. Szum medialny rodzi się głównie za sprawą Izu Ugonoha, który w przeszłości z wielkim powodzeniem występował w boksie oraz kick-boksingu.

Rachunki do wyrównania

Majowe starcie między tymi wojownikami będzie rewanżem – mierzyli się oni ze sobą bowiem już w kwietniu 2021 roku. Wówczas, pomimo znacznej kontroli większości pojedynku przez Ugonoha, zwycięstwo odniósł Samociuk, który skończył swojego rywala przed czasem w pierwszej minucie drugiej rundy.

Kto jest faworytem?

Według zakładów bukmacherskich STS bliższy triumfu teoretycznie powinien być Ugonoh. Kurs na jego wygraną wynosi 1,50, natomiast stawka na zwycięstwo Samociuka jest równa 2,60.

Kogo jeszcze zobaczymy na gali KSW 70?

Nie wszystkie pojedynki majowej gali KSW zostały jeszcze odkryte. Na ten moment wiadomo jednak, że 28 maja w Łodzi wystąpią:

Karta walk wydarzenia, pomimo że nie jest jeszcze pełna, już zapowiada się naprawdę emocjonująco!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Premier League. Kto z Polaków gra w lidze angielskiej w sezonie 22/23?

Angielską Premier League uważa się za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. W stawce jest kilku biało-czerwonych, jednak nieliczni odgrywają czołowe role w swoich...

Dublety Lewandowskiego i Świderskiego przed zgrupowaniem kadry. Jak grali Polacy w ligach zagranicznych?

Kolejny dobry weekend zanotowali polscy piłkarze w ligach zagranicznych. Już tradycyjnie do siatki rywali trafił Robert Lewandowski. Tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Elche i...