Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Strona głównaTenisAustralian OpenAgnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału w turnieju legend. Krakowianka i partnerująca jej Słowaczka Daniela Hantuchova wygrały rywalizację w deblu.

Agnieszka Radwańska została zaproszona do rywalizacji w turnieju legend przez organizatorów Australian Open. Jej partnerką została Daniela Hantuchova, a panie miały zmierzyć się w systemie każdy z każdym z jeszcze dwoma parami. Polsko-słowacki duet pokonał najpierw deblistki Carę Black i Rennae Stubbs, a w czwartek zmierzył się z duetem Iva Majoli i Barbara Schett, który także pokonał w dwóch setach.

33-letnia tenisistka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku i partnerująca jej Słowaczka, wygrały oba spotkania i zostały mistrzyniami Australian Open. W czwartek na Rod Laver Arena w Melbourne odbyła się ceremonia wręczenia pamiątkowych trofeów.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ciekawostki przed meczem Polska – Albania. Biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę?

Z Albanią biało-czerwoni grali w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata, więc wspomnienia są świeże. Co ciekawego warto wiedzieć przed poniedziałkowym spotkaniem na Stadionie Narodowym...

Magda Linette i Bernarda Pera pokonały obrończynie tytuły i są w ćwierćfinale w Miami

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej w Miami Open 2023. W 1/8 finału w dwóch setach pokonały obrończynie tytułu sprzed...