Mecze Hurkacza i Chwalińskiej na Wimbledonie przerwane! Powodem nadmierne opady deszczu

Strona głównaTenisWimbledonMecze Hurkacza i Chwalińskiej na Wimbledonie przerwane! Powodem nadmierne opady deszczu

Hubert Hurkacz i Maja Chwalińska zostali zobligowani do przerwania swoich pierwszych meczów podczas tegorocznego Wimbledonu. Przerwa w spotkaniach spowodowana jest nadmiernymi opadami deszczu. Na chwilę obecną nie wiadomo ile potrwa przerwa na kortach w Londynie.

Wyrównany mecz Hurkacza

Spotkanie najlepszego polskiego tenisisty z Alejandro Davidovichem Fokiną zostało przerwane przy stanie 3:3. Jak dotąd rywalizacja tych zawodników była naprawdę zacięta. Do momentu przymusowej przerwy nie odnotowano w spotkaniu ani jednego przełamania.

Fenomenalny początek Chwalińskiej

W najlepszy z możliwych sposobów swój debiutancki występ na londyńskim Wielkim Szlemie rozpoczęła Maja Chwalińska. Urodzona w 2001 roku Polka przed pojawieniem się deszczowych chmur prowadziła z faworyzowaną Kateriną Siniakovą 1:0 w setach. Warto podkreślić, że nasza reprezentantka wygrała pierwszą partię nie tracąc przy tym ani jednego gema!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...