Mecze Hurkacza i Chwalińskiej na Wimbledonie przerwane! Powodem nadmierne opady deszczu

Strona głównaTenisWimbledonMecze Hurkacza i Chwalińskiej na Wimbledonie przerwane! Powodem nadmierne opady deszczu

Hubert Hurkacz i Maja Chwalińska zostali zobligowani do przerwania swoich pierwszych meczów podczas tegorocznego Wimbledonu. Przerwa w spotkaniach spowodowana jest nadmiernymi opadami deszczu. Na chwilę obecną nie wiadomo ile potrwa przerwa na kortach w Londynie.

Wyrównany mecz Hurkacza

Spotkanie najlepszego polskiego tenisisty z Alejandro Davidovichem Fokiną zostało przerwane przy stanie 3:3. Jak dotąd rywalizacja tych zawodników była naprawdę zacięta. Do momentu przymusowej przerwy nie odnotowano w spotkaniu ani jednego przełamania.

Fenomenalny początek Chwalińskiej

W najlepszy z możliwych sposobów swój debiutancki występ na londyńskim Wielkim Szlemie rozpoczęła Maja Chwalińska. Urodzona w 2001 roku Polka przed pojawieniem się deszczowych chmur prowadziła z faworyzowaną Kateriną Siniakovą 1:0 w setach. Warto podkreślić, że nasza reprezentantka wygrała pierwszą partię nie tracąc przy tym ani jednego gema!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tylko jeden Polak w Giro d’Italia 2023. Zapraszamy na zapowiedź wyścigu

Już 6 maja 2023 roku wystartuje 106. edycja prestiżowego wyścigu wieloetapowego Giro d’Italia. Zgodnie ze wstępnymi listami startowymi w wyścigu pojedzie tylko jeden reprezentant...

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...