ENCE zdobywa wicemistrzostwo IEM w Dallas. Wielki sukces Polaków

Strona głównaEsportENCE zdobywa wicemistrzostwo IEM w Dallas. Wielki sukces Polaków

Ogromne osiągnięcie polskich e-sportowców za oceanem. Fiński zespół ENCE, z trzema Polakami w składzie, zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju Intel Extreme Masters Dallas 2022.

Aż trzech polskich graczy uzyskało tytuł wicemistrzów podczas zawodów IEM, które rozgrywane były w Dallas. W składzie ENCE, drugiego najlepszego zespołu, występowali Paweł „dycha” Dycha, Olek „hades” Miśkiewicz i Janusz „Snax” Pogorzelski. Jest to ogromny sukces biało-czerwonych.

Co ciekawe, pierwotnie słynny „Snax”, który niegdyś wchodził w skład legendarnej drużyny Virtus.pro był tylko graczem rezerwowym. W skutek pewnych okoliczności znalazł się jednak finalnie w pierwszym zespole ENCE podczas IEM w Dallas. Przeczytać o tym można poniżej:

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Singlowy finał Giny Feistel w Monastyrze

Gina Feistel dotarła do finału turnieju singlowego Magic Tours by FTT w Monastyrze z Tunezji. Niestety tam musiała uznać wyższość Francuzki Diany Martynov. Mecz...

Gina Feistel z tytułem deblowym w turnieju Magic Tours by FTT w Monastyrze

Gina Feistel kapitalnie spisuje się w tunezyjskim Monastyrze. Polka sięgnęła po tytuł deblowy w turnieju Magic Tours by FTT rangi ITF W15. Dokonała tego...