ENCE zdobywa wicemistrzostwo IEM w Dallas. Wielki sukces Polaków

Strona głównaEsportENCE zdobywa wicemistrzostwo IEM w Dallas. Wielki sukces Polaków

Ogromne osiągnięcie polskich e-sportowców za oceanem. Fiński zespół ENCE, z trzema Polakami w składzie, zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju Intel Extreme Masters Dallas 2022.

Aż trzech polskich graczy uzyskało tytuł wicemistrzów podczas zawodów IEM, które rozgrywane były w Dallas. W składzie ENCE, drugiego najlepszego zespołu, występowali Paweł „dycha” Dycha, Olek „hades” Miśkiewicz i Janusz „Snax” Pogorzelski. Jest to ogromny sukces biało-czerwonych.

Co ciekawe, pierwotnie słynny „Snax”, który niegdyś wchodził w skład legendarnej drużyny Virtus.pro był tylko graczem rezerwowym. W skutek pewnych okoliczności znalazł się jednak finalnie w pierwszym zespole ENCE podczas IEM w Dallas. Przeczytać o tym można poniżej:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...