Snax wystąpi na IEM w Dallas! Będziemy mieć trzeciego Polaka na turnieju

Autor
Strona głównaEsportSnax wystąpi na IEM w Dallas! Będziemy mieć trzeciego Polaka na turnieju

Już w czerwcu zespół ENCE, z dwoma Polakami w podstawowym składzie, powalczy na turnieju IEM w amerykańskim Dallas. Okazuje się jednak, że podczas rywalizacji zobaczymy także trzeciego biało-czerwonego w fińskiej drużynie. Mowa o Januszu „Snaxie” Pogorzelskim.

Dlaczego Snax zagra na IEM w Dallas?

Oprócz Pawła „dychy” Dychy oraz Aleksandra „hadesa” Miśkiewicza na IEM w Dallas barw ENCE bronić będzie również znany dobrze polskim kibicom e-sportu „Snax”. Problem z uzyskaniem wizy wykluczył bowiem z udziału w turnieju podstawowego gracza fińskiej drużyny Lotan „Spinx” Giladi. W takich okolicznosciach do Janusz Pogorzelski, jako rezerwowy ENCE, zastąpi go na turnieju.

ZOBACZ TAKŻE: League of Legends Polska

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Polacy w UFC, czyli kto reprezentuje biało-czerwone barwy w największej organizacji MMA na świecie

Marzeniem większości zawodników mieszanych sztuk walki jest angaż w federacji UFC. To największa i najbardziej prestiżowa organizacja MMA na świecie, w której występują tylko...