STS KOD PROMOCYJNY

Snax wystąpi na IEM w Dallas! Będziemy mieć trzeciego Polaka na turnieju

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaEsportSnax wystąpi na IEM w Dallas! Będziemy mieć trzeciego Polaka na turnieju

Już w czerwcu zespół ENCE, z dwoma Polakami w podstawowym składzie, powalczy na turnieju IEM w amerykańskim Dallas. Okazuje się jednak, że podczas rywalizacji zobaczymy także trzeciego biało-czerwonego w fińskiej drużynie. Mowa o Januszu „Snaxie” Pogorzelskim.

Dlaczego Snax zagra na IEM w Dallas?

Oprócz Pawła „dychy” Dychy oraz Aleksandra „hadesa” Miśkiewicza na IEM w Dallas barw ENCE bronić będzie również znany dobrze polskim kibicom e-sportu „Snax”. Problem z uzyskaniem wizy wykluczył bowiem z udziału w turnieju podstawowego gracza fińskiej drużyny Lotan „Spinx” Giladi. W takich okolicznosciach do Janusz Pogorzelski, jako rezerwowy ENCE, zastąpi go na turnieju.

ZOBACZ TAKŻE: League of Legends Polska

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...