STS KOD PROMOCYJNY

Liga Letnia NBA bez Sochana

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaLiga Letnia NBA bez Sochana

San Antonio Spurs podjęli decyzję, co do Jeremy’ego Sochana. Reprezentant Polski, który zmagał się z koronawirusem nie weźmie udziału w meczach „Ostróg” w ramach Letniej Ligi NBA.

Bardzo pechowy początek przygody Sochana z NBA i San Antonio. Wybrany z numerem 9. w drafcie Jeremy nie mógł rozpocząć tydzień temu treningów z nową drużyną, z powodu pozytywnego testu na obecność COVID-19. Kwarantanna co prawda już reprezentantowi Polski się skończyła, ale sztab trenerski Spurs zdecydował, że nie zagra on w meczach Ligi Letniej, która właśnie się rozpoczęła.

Jeremy Sochan będzie obecny z drużyną podczas meczów, ale ma skupić się na treningach i przygotowaniu do debiutanckiego sezonu w NBA.

Nie chcemy ryzykować. Lato nie kończy się na Lidze Letniej

Mitch Johnson, asystent trenera San Antonio Spurs
Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...