Liga Letnia NBA bez Sochana

Strona głównaKoszykówkaLiga Letnia NBA bez Sochana

San Antonio Spurs podjęli decyzję, co do Jeremy’ego Sochana. Reprezentant Polski, który zmagał się z koronawirusem nie weźmie udziału w meczach „Ostróg” w ramach Letniej Ligi NBA.

Bardzo pechowy początek przygody Sochana z NBA i San Antonio. Wybrany z numerem 9. w drafcie Jeremy nie mógł rozpocząć tydzień temu treningów z nową drużyną, z powodu pozytywnego testu na obecność COVID-19. Kwarantanna co prawda już reprezentantowi Polski się skończyła, ale sztab trenerski Spurs zdecydował, że nie zagra on w meczach Ligi Letniej, która właśnie się rozpoczęła.

Jeremy Sochan będzie obecny z drużyną podczas meczów, ale ma skupić się na treningach i przygotowaniu do debiutanckiego sezonu w NBA.

Nie chcemy ryzykować. Lato nie kończy się na Lidze Letniej

Mitch Johnson, asystent trenera San Antonio Spurs

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Być kobietą, być kobietą… w klubie sportowym

“Zapach szatni”, docinki, przesądy i stereotypy. Klub sportowy nigdy nie był łatwym środowiskiem dla płci pięknej. Kobiety - jak wiadomo - żadnej pracy się...