STS KOD PROMOCYJNY

STS będzie wspierał Ruch. Bukmacher na koszulkach a pluszaki na Stadionie Śląskim

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaSTS będzie wspierał Ruch. Bukmacher na koszulkach a pluszaki na Stadionie Śląskim

Ruch Chorzów, który w sezonie 2024/25 grać będzie w I lidze zamienił sponsora strategicznego. Na koszulkach „Niebieskich” znajdzie się logo innego bukmachera niż w poprzednim sezonie, czyli STS. Umowa została podpisana na 3 lata.

Bukmacher będzie wspierał klub i centrum szkolenia Ruchu

Od początku sezonu 2024/2025 logo STS w wersji achromatycznej pojawi się na froncie koszulek Ruchu oraz m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych Stadionu Śląskiego. Współpraca obejmie także działania w mediach społecznościowych, na stronie internetowej i w newsletterach. STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców – jedną z nich, już w drugiej kolejce ligowej będzie akcja „Dorzuć misie”, z której dochód trafi do Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów.

To ważny dzień dla STS. Łączymy się najczęściej z dużymi markami i taką jest Ruch. To było naturalnym i zależało nam bardzo. Umowa jest podpisana na 3 lata i będziemy na froncie koszulek.

Naszym wyróżnikiem są działania sponsorskie. To pozwoliło nam uzyskać dużą rozpoznawalność. Koszulki są achromatyczne. Tak zrobiliśmy w Widzewie i teraz robimy to w Widzewie na stałe.

Paweł Rabantek, chief officer STS

STS i Ruch znowu razem. Pluszaki wylądują na Stadionie Śląskim

Niemal dekadę temu STS współpracował z Ruchem. Teraz przyjdzie bukmacherowi wspierać „Niebieskich” w ich walce o powrót do Ekstraklasy. Domowe mecze Ruch w I lidze będzie rozgrywał na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Jesteśmy w przededniu nowych rozgrywek i jest mi niezmiernie przyjemnie przedstawić sponsora strategicznego. Po siedmiu latach rozbratu, to pokazuje naszą drogę, że wiele firm wraca do współpracy, głównie dzięki potencjałowi kibicowskiemu. Pokazaliśmy potencjał na Stadionie Śląskim. Chcemy realizować wiele projektów nie tylko sportowych, ale i społecznych.

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...