Patryk Likus vs Pascal Hintzen na KSW 73. Karta walk już prawie w całości znana

Strona głównaSporty walkiMMAPatryk Likus vs Pascal Hintzen na KSW 73. Karta walk już prawie...

20 sierpnia na gali KSW 73 dojdzie do starcia pomiędzy Patrykiem Likusem i Pascalem Hintzenem. Ogłoszenie walki zawodników występujących na co dzień w kategorii piórkowej sprawia, iż karta walk sierpniowego wydarzenia jest już prawie cała oficjalnie ogłoszona.

Młody talent przed największym wyzwaniem w karierze

Patryk Likus (2-0) 20 sierpnia bez wątpienia stanie przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Trzecią walką w jego karierze, a zarazem trzecim występem w KSW, będzie konfrontacja z bardziej doświadczonym Pascalem Hintzenem (7-1). Niemiec w swoim ostatnim pojedynku uległ Adamowi Soldaevowi, jednak była to dla niego dopiero pierwsza porażka w karierze. Na siedem swoich triumfów, aż pięć kończył przed poddanie swoich przeciwników. W takich okolicznościach Patryk Likus z pewnością będzie musiał uważać na płaszczyznę parterową. Polak z kolei dał się poznać polskiej publiczności jako zawodnik o bardzo dużym potencjale. Zapowiada się zatem naprawdę solidna batalia.

Kto wystąpi jeszcze na KSW 73?

Do tej pory wiemy, iż kibice zgromadzeni przy warszawskim Torwarze zobaczą na żywo takie zestawienia jak:

Do oktagonu 20 sierpnia wejdzie także Adam Soldaev, jednak nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się młody prospekt. Aby karta walk była w całości znana, włodarze organizacji muszą ogłosić jeszcze tylko jeden pojedynek.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

A jednak! Mateusz Ponitka rozwiązał umowę z Zenitem i opuścił już Rosję

Mateusz Ponitka wrócił do Zenita St. Petersburg, ale jak się okazuje, nie na długo. W piątek kapitan reprezentacji Polski rozwiązał umowę z rosyjskim klubem...