Sara Luzar-Smajić vs Emilia Czerwińska. Walka kobiet na KSW 72

Strona głównaSporty walkiMMASara Luzar-Smajić vs Emilia Czerwińska. Walka kobiet na KSW 72

Organizacja KSW podaje do publicznej informacji coraz więcej zestawień, które współtworzą kartę walk nadchodzącej gali. 23 lipca w Kielcach zobaczymy starcie pań – Sary Luzar-Smajić i Emilii Czerwińskiej.

Będą emocje

Sara Luzar-Smajić (4-1) jest obecnie trzecią zawodniczką w rankingu kobiet występujących w KSW. Emilia Czerwińska (1-0) natomiast zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie zawodowego MMA. Obie zawodniczki dały się jednak poznać polskim fanom z dobrej strony. Chorwatka ma za sobą bowiem już dwa pojedynki w największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie. Dwukrotnie zresztą wychodziła z nich zwycięsko. Inauguracyjny występ Polki w KSW stanowił z kolei także jej profesjonalny debiut w oktagonie. Nasza reprezentantka mogła się jednak szczególnie podobać, ponieważ udało jej się znokautować swoją rywalkę w drugiej rundzie.

Mimo stosunkowo niewielkiego doświadczenia obu pań zapowiada się jednak bardzo interesująca batalia. Luzar-Smajić wydaje się być bardzo poukładana w trakcie walki, podczas gdy Czerwińska już kiedyś udowodniła swoją nietuzinkową porywczość w klatce.

Kto uchodzi za faworytkę?

Za minimalną faworytkę uchodzi Emilia Czerwińska. Według zakładów bukmacherskich STS kurs na wygraną Polki wynosi 1,75. Wygrana Luzar-Smajić oznaczona jest natomiast stawką wynoszącą 2,10.

Kto jeszcze zawalczy na KSW 72?

Na ten moment wiadomo, że 23 lipca w Kielcach zobaczymy jeszcze poniższe konfrontacje:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...