Sara Luzar-Smajić vs Emilia Czerwińska. Walka kobiet na KSW 72

Strona głównaSporty walkiMMASara Luzar-Smajić vs Emilia Czerwińska. Walka kobiet na KSW 72

Organizacja KSW podaje do publicznej informacji coraz więcej zestawień, które współtworzą kartę walk nadchodzącej gali. 23 lipca w Kielcach zobaczymy starcie pań – Sary Luzar-Smajić i Emilii Czerwińskiej.

Będą emocje

Sara Luzar-Smajić (4-1) jest obecnie trzecią zawodniczką w rankingu kobiet występujących w KSW. Emilia Czerwińska (1-0) natomiast zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie zawodowego MMA. Obie zawodniczki dały się jednak poznać polskim fanom z dobrej strony. Chorwatka ma za sobą bowiem już dwa pojedynki w największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie. Dwukrotnie zresztą wychodziła z nich zwycięsko. Inauguracyjny występ Polki w KSW stanowił z kolei także jej profesjonalny debiut w oktagonie. Nasza reprezentantka mogła się jednak szczególnie podobać, ponieważ udało jej się znokautować swoją rywalkę w drugiej rundzie.

Mimo stosunkowo niewielkiego doświadczenia obu pań zapowiada się jednak bardzo interesująca batalia. Luzar-Smajić wydaje się być bardzo poukładana w trakcie walki, podczas gdy Czerwińska już kiedyś udowodniła swoją nietuzinkową porywczość w klatce.

Kto uchodzi za faworytkę?

Za minimalną faworytkę uchodzi Emilia Czerwińska. Według zakładów bukmacherskich STS kurs na wygraną Polki wynosi 1,75. Wygrana Luzar-Smajić oznaczona jest natomiast stawką wynoszącą 2,10.

Kto jeszcze zawalczy na KSW 72?

Na ten moment wiadomo, że 23 lipca w Kielcach zobaczymy jeszcze poniższe konfrontacje:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Klaudia Wolny: Kobieta musi udowodnić więcej

Klaudia Wolny aktualnie zajmuje stanowisko kierownika do spraw kontaktów biznesowych w pierwszoligowym Ruchu Chorzów. Na początku jednak zaczynała od praktyk pod okiem Donaty Chruściel,...

Szeremeta i „Diablo” Włodarczyk na gali Knockout Boxing Night 28 w Białymstoku!

Już 20 maja do Białegostoku ponownie zawita wielki boks. Na gali Knockout Boxing Night 28 w Filharmonii Podlaskiej zobaczymy m.in. lokalnego bohatera Kamila Szeremetę...