Marcin Held zwycięski w PFL! Bardzo dobra walka w wykonaniu Polaka

Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Held zwycięski w PFL! Bardzo dobra walka w wykonaniu Polaka

Marcin Held podczas ostatniej gali Professional Fighters League odniósł zwycięstwo przez poddanie swojego rywala. Polak zaprezentował bardzo dobrą dyspozycję w oktagonie i tym samym wrócił na zwycięski szlak po ostatniej porażce.

Perfekcyjny przebieg walki dla Polaka

Występ Marcina Helda (28-9) przeciwko Mylesowi Price’owi (11-10) naprawdę mógł się podobać. Walka już od pierwszego gongu przebiegała pod dyktando Polaka, który finalnie poddał Irlandczyka w drugiej odsłonie pojedynku. Nasz reprezentant był lepszy od swojego rywala pod każdym kątem. Przeważał zarówno w stójce, jak i płaszczyźnie parterowej.

Dla Helda jest to z pewnością ważne zwycięstwo. Dwa swoje ostatnie starcia bowiem przegrał.

Miniony weekend pod znakiem MMA

Nie tylko Marcin Held dał polskim kibicom mieszanych sztuk walki powody do radości. W miniony weekend także Marcin Tybura odniósł ważny triumf w UFC. Ponadto miejsce miała bardzo emocjonująca gala KSW 73.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Premier League. Kto z Polaków gra w lidze angielskiej w sezonie 22/23?

Angielską Premier League uważa się za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. W stawce jest kilku biało-czerwonych, jednak nieliczni odgrywają czołowe role w swoich...

Dublety Lewandowskiego i Świderskiego przed zgrupowaniem kadry. Jak grali Polacy w ligach zagranicznych?

Kolejny dobry weekend zanotowali polscy piłkarze w ligach zagranicznych. Już tradycyjnie do siatki rywali trafił Robert Lewandowski. Tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Elche i...