Marcin Held zwycięski w PFL! Bardzo dobra walka w wykonaniu Polaka

Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Held zwycięski w PFL! Bardzo dobra walka w wykonaniu Polaka

Marcin Held podczas ostatniej gali Professional Fighters League odniósł zwycięstwo przez poddanie swojego rywala. Polak zaprezentował bardzo dobrą dyspozycję w oktagonie i tym samym wrócił na zwycięski szlak po ostatniej porażce.

Perfekcyjny przebieg walki dla Polaka

Występ Marcina Helda (28-9) przeciwko Mylesowi Price’owi (11-10) naprawdę mógł się podobać. Walka już od pierwszego gongu przebiegała pod dyktando Polaka, który finalnie poddał Irlandczyka w drugiej odsłonie pojedynku. Nasz reprezentant był lepszy od swojego rywala pod każdym kątem. Przeważał zarówno w stójce, jak i płaszczyźnie parterowej.

Dla Helda jest to z pewnością ważne zwycięstwo. Dwa swoje ostatnie starcia bowiem przegrał.

Miniony weekend pod znakiem MMA

Nie tylko Marcin Held dał polskim kibicom mieszanych sztuk walki powody do radości. W miniony weekend także Marcin Tybura odniósł ważny triumf w UFC. Ponadto miejsce miała bardzo emocjonująca gala KSW 73.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...