Mariusz Joniak z niepokonanym Serbem na gali KSW 86 we Wrocławiu

Strona głównaSporty walkiMMAMariusz Joniak z niepokonanym Serbem na gali KSW 86 we Wrocławiu

Polski fighter Mariusz Joniak wystąpi na gali KSW 86 w Hali Orbita we Wrocławiu. Tam przywita w organizacji KSW niepokonanego Serba Miljana Zdravkovicia. Dla Polaka będzie to drugi pojedynek dla organizacji i szansa na odniesienie ósmego zwycięstwa z rzędu na zawodowych ringach. Serb do tej pory walczył w klatce pięciokrotnie i za każdym razem wygrywał. Przed nami ciekawy pojedynek w limicie kategorii koguciej. 

Mariusz Joniak z szansą na ósme zwycięstwo z rzędu 

Zdecydowanie więcej doświadczenia do ringu wniesie 26-letni Mariusz Joniak (11-4, 1 KO, 8 Sub). Będzie to dla niego już 16. zawodowa walka w formule MMA. Wcześniej z powodzeniem rywalizował w brazylijskim jiu-jitsu. W organizacji KSW zadebiutował w czerwcu tego roku na gali XTB KSW Colosseum 2. Na Stadionie Narodowym na pełnym dystansie wypunktował Sebastiana Romanowskiego i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu. Mariusz Joniak przed podpisaniem kontraktu z KSW z powodzeniem rywalizował w organizacjach FEN, BGT, Armia Fight Night czy też Victory Fighting Championship League. 

Niepokonany Serb po drugiej stronie klatki 

Przed Mariuszem Joniakiem trudne zadanie. Wszystko dlatego, że po drugiej stronie klatki stanie niepokonany Serb Miljan Zdravković (5-0, 2 KO). Do tej pory pięciokrotnie walczył na zawodowych ringach i zawsze wygrywał. Swój ostatni pojedynek stoczył w marcu tego roku na gali NFC 13, gdy decyzją sędziów pokonał Hugo Vacha. Wcześniej Zdravković walczył dla EMC, Brave CF oraz Serbian MMA Federation. We wrześniu zadebiutuje w organizacji KSW i liczymy na to, że Mariusz Joniak zgotuje mu mocne powitanie. 

Aktualna karta walk KSW 86 we Wrocławiu 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 86 we Wrocławiu: 

Walka wieczoru 

Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz

Karta główna

Michał Michalski vs Dominik Humburger

Dawid Śmiełowski vs Lom-Ali Eskiev

Filip Stawowy vs Viktor Pešta

Artur Szczepaniak vs Igor Michaliszyn

Kacper Koziorzębski vs Wiktor Zalewski

Damian Piwowarczyk vs Łukasz Sudolski

Mariusz Joniak vs Miljan Zdravković

Oskar Szczepaniak vs Adrian Gralak

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ćwierćfinał debla nie dla Magdy Linette. Porażka w 3. rundzie Australian Open

Polsko-amerykańska para deblowa Magda Linette i Bernarda Pera odpadła w trzeciej rundzie Australian Open. Tym samym straciły szanse na świetny rezultat w pierwszym tegorocznym...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...