Miłosz Melchert vs Carl McNally na otwarcie gali KSW 73 w Warszawie

Strona głównaSporty walkiMMAMiłosz Melchert vs Carl McNally na otwarcie gali KSW 73 w Warszawie

Wiemy już jakie starcie otworzy kartę walk podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia. Pierwszym starciem, które ujrzą kibice zgromadzeni na hali Torwar będzie konfrontacja Miłosza Melcherta z Carlem McNallym.

Pojedynek otwierający kartę walk KSW 73

Starcie dwóch prospektów otworzy kartę walk 73. gali KSW. Zarówno Miłosz Melchert (2-0), jak i Carl McNally (1-0) dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie zawodowego MMA. Na płaszczyźnie amatorskiej odnieśli jednak wiele sukcesów. Polak ma na swoim koncie bowiem chociażby złoto Mistrzostw Polski ALMMA, wywalczone w 2020 roku, podczas gdy Irlandczyk to brązowy medalista Mistrzostw Świata IMMAF z 2015 roku. Jeśli chodzi o zawodowstwo, Melchert obie swoje dotychczasowe walki wygrał przez nokaut, zaś Irlandczyk swój jedyny triumf odniósł również przed czasem, lecz wskutek poddania. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawa konfrontacja na otwarcie karty walk KSW 73.

Kogo jeszcze zobaczymy na KSW 73?

Karta walk KSW 73 jest już niemalże w całości odsłonięta. Włodarze organizacji podali już do publicznej wiadomości wszystkie nazwiska, które ujrzymy już 20 sierpnia w oktagonie, z wyjątkiem rywala Adama Soldaeva. Aktualnie rozpiska sierpniowego wydarzenia prezentuje się więc następująco:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...