Miłosz Melchert vs Carl McNally na otwarcie gali KSW 73 w Warszawie

Strona głównaSporty walkiMMAMiłosz Melchert vs Carl McNally na otwarcie gali KSW 73 w Warszawie

Wiemy już jakie starcie otworzy kartę walk podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia. Pierwszym starciem, które ujrzą kibice zgromadzeni na hali Torwar będzie konfrontacja Miłosza Melcherta z Carlem McNallym.

Pojedynek otwierający kartę walk KSW 73

Starcie dwóch prospektów otworzy kartę walk 73. gali KSW. Zarówno Miłosz Melchert (2-0), jak i Carl McNally (1-0) dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie zawodowego MMA. Na płaszczyźnie amatorskiej odnieśli jednak wiele sukcesów. Polak ma na swoim koncie bowiem chociażby złoto Mistrzostw Polski ALMMA, wywalczone w 2020 roku, podczas gdy Irlandczyk to brązowy medalista Mistrzostw Świata IMMAF z 2015 roku. Jeśli chodzi o zawodowstwo, Melchert obie swoje dotychczasowe walki wygrał przez nokaut, zaś Irlandczyk swój jedyny triumf odniósł również przed czasem, lecz wskutek poddania. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawa konfrontacja na otwarcie karty walk KSW 73.

Kogo jeszcze zobaczymy na KSW 73?

Karta walk KSW 73 jest już niemalże w całości odsłonięta. Włodarze organizacji podali już do publicznej wiadomości wszystkie nazwiska, które ujrzymy już 20 sierpnia w oktagonie, z wyjątkiem rywala Adama Soldaeva. Aktualnie rozpiska sierpniowego wydarzenia prezentuje się więc następująco:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Polscy piłkarze w Premier League 21/22. Angielska moda na biało-czerwonych

Aż ośmiu polskich zawodników mamy aktualnie w Premier League. Nigdy nie mieliśmy tak licznej, polskiej kolonii w rozgrywkach angielskiej elity. Tamtejsze kluby przekonały się...