Tobiasz Musielak z dobrym występem w Sheffield

Strona głównaŻużelTobiasz Musielak z dobrym występem w Sheffield

Tobiasz Musielak zanotował dobry występ podczas jubileuszowo-pożegnalnego turnieju Todda Kurtza w Sheffield. Polak zakończył zmagania na piątej pozycji.

W czwartkowy wieczór w Sheffield nie zabrakło utalentowanych żużlowców i znanych nazwisk. Na liście startowej jubileuszowego turnieju Todda Kurtza znaleźli się m.in. Chris Holder, Jack Holder, Jason Doyle, czy Brady Kurtz. Kibice biało-czerwonych również mogli z zaciekawieniem śledzić te zawody, ponieważ na starcie znalazł się jedyny reprezentant Polski — Tobiasz Musielak.

Zmagania wygrał Jack Holder, na drugim stopniu podium znalazł się brat organizatora turnieju, czyli Brady Kurtz, natomiast na trzeciej lokacie wyścig zakończył Sam Masters. Co ciekawe, wszyscy trzej żużlowcy pochodzą z Australii. Nasz jedynak, czyli Musielak spisał się bardzo dobrze i ostatecznie zajął piątą lokatę z dorobkiem 12 punktów.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...