STS KOD PROMOCYJNY

Tobiasz Musielak z dobrym występem w Sheffield

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaŻużelTobiasz Musielak z dobrym występem w Sheffield

Tobiasz Musielak zanotował dobry występ podczas jubileuszowo-pożegnalnego turnieju Todda Kurtza w Sheffield. Polak zakończył zmagania na piątej pozycji.

W czwartkowy wieczór w Sheffield nie zabrakło utalentowanych żużlowców i znanych nazwisk. Na liście startowej jubileuszowego turnieju Todda Kurtza znaleźli się m.in. Chris Holder, Jack Holder, Jason Doyle, czy Brady Kurtz. Kibice biało-czerwonych również mogli z zaciekawieniem śledzić te zawody, ponieważ na starcie znalazł się jedyny reprezentant Polski — Tobiasz Musielak.

Zmagania wygrał Jack Holder, na drugim stopniu podium znalazł się brat organizatora turnieju, czyli Brady Kurtz, natomiast na trzeciej lokacie wyścig zakończył Sam Masters. Co ciekawe, wszyscy trzej żużlowcy pochodzą z Australii. Nasz jedynak, czyli Musielak spisał się bardzo dobrze i ostatecznie zajął piątą lokatę z dorobkiem 12 punktów.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...