STS KOD PROMOCYJNY

Odrodzenie Sochana. Double-double przeciwko Thunder

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaOdrodzenie Sochana. Double-double przeciwko Thunder

Po kilku słabszych meczach Jeremy Sochan zaliczył bardzo dobry występ. W meczu San Antoni Spurs z Oklahomą City Thunder reprezentant Polski rzucił 21 punktów i dołożył 10 zbiórek.

Minionej nocy San Antonio Spurs po raz trzeci w bieżącym sezonie mierzyli się z faworyzowanymi Oklahoma City Thunder. Tym razem lepsze okazały „Ostrogi”, które pokonały Grzmoty we własnej hali 132:118.

Świetna skuteczność Sochana

Jeremy Sochan, który w ostatnich meczach miał problemy ze zdobywaniem jakichkolwiek punktów, tym razem imponował skutecznością. Reprezentant Polski w 32 minuty, jakie spędził na parkiecie, rzucił 21 punktów oraz zebrał 10 piłek, trafiając ze skutecznością 57,1% z gry (8/14) i w tym 50% za trzy (3/6). Dla Sochana było to już piąte w tym sezonie, a zarazem siódme w całej karierze double-double. Co ciekawe, był to również jego 23. występ w bieżących rozgrywkach, w którym trafił co najmniej połowę swoich rzutów zza łuku, a jego średnia skuteczność w tym aspekcie wynosi obecnie 33,5%.

Najbliższe mecze San Antonio Spurs i Sochana

  • 3/4 marca (noc z niedzieli na poniedziałek): San Antonio Spurs – Indiana Pacers godz. 1:00
  • 5/6 marca (noc z wtorku na środę): Houston Rockets – San Antonio Spurs godz. 2:00
  • 7/8 marca (noc z czwartku na piątek): Sacramento Kings – San Antonio Spurs godz. 4:00
  • 9/10 marca (noc z soboty na niedzielę): Golden State Warriors – San Antonio Spurs godz. 2:30
  • 11/12 marca (noc z poniedziałku na wtorek): San Antonio Spurs – Golden State Warriors godz. 1:00
Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...