Kolejny solidny mecz Sochana w barwach San Antonio Spurs

Strona głównaKoszykówkaKolejny solidny mecz Sochana w barwach San Antonio Spurs

Choć jego zespół przegrał, to Jeremy Sochan zanotował kolejny solidny występ w NBA w barwach San Antonio Spurs. Tym razem młody reprezentant Polski rzucił 14 punktów i dołożył do tego 6 asyst. Niestety Spurs ostatecznie przegrali przed własną publicznością 110:122 z Houston Rockets. Jeremy Sochan na parkiecie spędził blisko 30 minut i był wyróżniającym się zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Gregga Popovicha.

Nie poszli za ciosem

Do tego meczu San Antonio Spurs przystępowali po dwóch zwycięstwach z rzędu. Niestety tym razem nie poszli za ciosem. Już tradycyjnie Jeremy Sochan rozpoczął spotkanie w pierwszej piątce Spurs. Pierwsze dwie kwarty były jeszcze wyrównane i dawały nadzieję gospodarzom na zwycięstwo. Do przerwy ekipa z San Antonio przegrywała 68:70. Niestety po przerwie różnica na korzyść Houston Rockets wzrastała i drużyna ta pewnie wygrała spotkanie 122:110. Było to starcia na dnie Konferencji Zachodniej. Póki co na 14. miejscu w tabeli jest San Antonio Spurs, a za nimi znajduje się zespól z Houston.

Jeremy Sochan na parkiecie przebywał przez blisko pół godziny i był wyróżniającym się zawodnikiem swojej drużyny. W tym czasie zdobył 14 punktów i zanotował sześć zbiórek pod oboma koszami. Do tego zaliczył jedną asystę. Świetnie w barwach Spurs wyglądał Dovnete Terell Graham, który rzucił aż 28 punktów. Niestety dobra forma tych zawodników nie wystarczyła do odniesienia trzeciego zwycięstwa z rzędu w NBA.

San Antonio Spurs – Houston Rockets 110:122 (32:29, 36:41, 22:25, 20:27)

Rewanż z Rockets już w 6 marca

Oba zespoły nie mają dużo czasu na odpoczynek. Do rewanżu pomiędzy nimi dojdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Początek meczu zaplanowano na godzinę 1:00 w nocy. Tym razem gospodarzami będą Houston Rockets. Drużyna San Antonio Spurs z Jeremy Sochanem w składzie będzie chciała zrewanżować się rywalom za porażkę przed własną publicznością. Wynik tego meczu może być ważny w kontekście tego, która z tych drużyn zakończy rozgrywki NBA na ostatnim miejscu w Konferencji Zachodniej. Będący w dobrej formie Sochan ponownie może należeć do najlepszych zawodników na parkiecie