Niezły mecz Sochana i Spurs zakończyli niechlubną serię porażek

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaNiezły mecz Sochana i Spurs zakończyli niechlubną serię porażek

W końcu San Antonio Spurs wygrali mecz w NBA! Po szesnastu kolejnych porażkach przyszło zwycięstwo na wyjeździe z Utah Jazz 102:94. Jeremy Sochan rzucił 13 punktów.

Ostatni raz kibice i gracze „Ostróg” cieszyli się z wygranej w NBA w styczniu. Od tamtej pory Spurs przegrali szesnaście razy i ustanowili nowy, niechlubny rekord w historii klubu. Fatalna passa jednak została przerwana minionej nocy, choć łatwo nie było. San Antonio przegrywało z Utah po trzech kwartach, aby jednak w decydującej partii przechylić szalę na swoją korzyść.

Sporą cegiełkę do tego zwycięstwo dołożył Jeremy Sochan. Reprezentant Polski rzucił 13 punktów i miał też po 6 zbiórek i asyst. Sochan popisał się kilkoma naprawdę dobrymi akcjami. Dowód na poniższym filmiku:

Najlepszym strzelcem „Ostróg” był Keldon Johnson (25 punktów), a dla Jazz najwięcej rzucił Lauri Markkanen – 28.

W końcu graliśmy przez 48 minut. Nie było idealnie, bo nigdy nie jest, ale walczyli, dali z siebie wszystko, jestem bardzo usatysfakcjonowany

Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.