STS KOD PROMOCYJNY

Pół godziny Sochana i słaba skuteczność w meczu z Grizzlies

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaPół godziny Sochana i słaba skuteczność w meczu z Grizzlies

To mógł być znacznie lepszy występ reprezentanta Polski w NBA. Jeremy Sochan przebywał na parkiecie dość długo, ale trafił jedynie 2 rzuty na 11 z gry, łącznie zdobywając 5 punktów, a jego San Antonio uległo Memphis 113:121.

Mocna ekipa Grizzlies grała bez swojego asa Ja Moranta, ale nie przeszkodziło im to wygrać z drużyną z Teksasu. Spurs próbowali utrzymać dystans, ale to się nie udało.

Jeremy Sochan grał przez 30 minut, trafił jedną trójkę i łącznie zdobywając siedem punktów. Reprezentant Polski do tego dołożył pięć zbiórek, dwie asysty, dwa przechwyty i miał trzy straty.

W piątek San Antonio czeka kolejny trudny mecz, tym razem ich przeciwnikami będą mistrzowie NBA Golden State Warriors.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...