STS KOD PROMOCYJNY

Sochan z kolejnym wsadem i blisko double-double

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaSochan z kolejnym wsadem i blisko double-double

Po kilku słabszych meczach Jeremy Sochan zagrał na miarę swoich możliwości. Reprezentant Polski przeciwko Sacramento Kings zdobył 15 punktów i miał 8 zbiórek, przez co był bardzo bliski double-double.

Nie mają wytchnienia San Antonio Spurs, którzy dwa dni temu rozegrali mecz przy rekordowej frekwencji, gdzie w hali Alamodome zasiadło ponad 68 tysięcy kibiców.

W nocy z niedzieli na poniedziałek „Ostrogi” rozegrały już kolejny mecz, tym razem ich rywalami byli Sacremanto King. Spurs chcieli przełamać passę czterech porażek, ale… to się nie udało. Kluczowa była trzecia kwarta, którą rywale wygrali wysoko i pewnie.

Jeremy Sochan może jednak ze spokojem spojrzeć w lustro. Polak przebywał na parkiecie ponad 33 minuty i miał dobrą skuteczność, gdyż trafił 6 na 8 rzutów z gry i 3 na 4 rzutów wolnych. Oprócz 15 punktów dołożył też 8 zbiórek i 2 asysty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 132:119.

W pamięci fanów jednak najbardziej zapisał się tym wsadem:

Kolejny mecz San Antonio Spurs zagrają w nocy z wtorku na środę, gdy rywalami będą Brooklyn Nets.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...