STS KOD PROMOCYJNY

Dziesięć punktów Sochana i wyrównany niechlubny rekord Spurs

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąDziesięć punktów Sochana i wyrównany niechlubny rekord Spurs

Jeremy Sochan rozegrał drugi po kontuzji mecz w NBA. Tym razem reprezentant Polski nie zagrał tak dobrze, jak z Atlanta Hawks. Jeszcze gorzej jednak prezentuje się bilans San Antonio Spurs, który jest najgorszy od 1989 roku.

Sochna w meczu z Cleveland Cavaliers zdobył 10 punktów, ale jego skuteczność nie zachwycała. Jeremy trafił tylko 4 z 12 rzutów, w tym ani jednego za trzy. Reprezentant Polski przeciwko Cavs dorzucił jeszcze cztery zbiórki i dwie asysty.

Dla San Antonio Spurs była to 13. z rzędu porażka w sezonie NBA. Pod tym względem „Ostrogi” wyrównały niechlubny rekord klubowy. Ostatni raz tak fatalną serię Spurs mieli w 1989 roku. W obecnym sezonie bilans SAS wynosi 14:44 i zespół jest przedostatni w Konferencji Zachodniej.

Najbliższe mecze Spurs:

  • 15/16 lutego (noc z środy na czwartek): Charlotte Hornets – San Antonio Spurs godz. 1:00
  • 23/24 lutego (noc z czwartku na piątek): Dallas Mavericks – San Antonio Spurs godz. 2:30
  • 25/26 lutego (noc z soboty na niedzielę): Utah Jazz – San Antonio Spurs godz. 3:00
  • 28 lutego / 1 marca (noc z wtorku na środę): Utah Jazz – San Antonio Spurs godz. 3:00
  • 2/3 marca (noc z czwartku na piątek): San Antonio Spurs – Indiana Pacers godz. 02:30
Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...