STS KOD PROMOCYJNY

Trzynaście punktów Sochana i problemy z kolanem

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaTrzynaście punktów Sochana i problemy z kolanem

Po dwóch meczach absencji na parkiety NBA powrócił Jeremy Sochan. Choć reprezentant Polski zdobył 13 punktów w meczu z Milwaukee Bukcs, to nadal widoczny jest kłopot z kolanem. Czy zagra w kolejnym meczu?

Sochan nie zagrał z Atlantą Hawks i New Orleans Pelicans. Tego samego spodziewano się i ostatniej nocy, ale jednak kibice zobaczyli reprezentanta Polski w pierwszej piątce w meczu z ekipą Bucks. Jeremy spędził na boisku 23 minuty rzucając 13 punktów i dokładając 6 zbiórek oraz 3 asysty. Niepokojące może być to, że w drugiej połowie meczu Sochan wyraźnie utykał, a bolące kolano dawało o sobie znać. Bucks wygrali 130:94.

Występ w kolejnych meczach San Antonio stoi więc pod znakiem zapytania. Co gorsza, w nocy z piątku na sobotę Spurs zagrają na wyjeździe z Washington Wizards. Mecz ten reklamowany jest jako „Polish Heritage Night”. Wydarzenie organizowane przez fundację Our Poland mające na celu popularyzację w Stanach Zjednoczonych wiedzy o polskiej kulturze, historii, języku i zwyczajach. Od lat nad popularyzacją tego wydarzenia działa Marcin Gortat, który obecnie współpracuje ze sztabem szkoleniowym Wizards. Na trybunach pojawi się duża grupa kibiców w polskich barwach narodowych, a oprawa meczowa będzie nawiązywać do polskiej kultury. Udział Sochana miał być jedną z atrakcji tego wieczoru.

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

24/25 marca (noc z piątku na sobotę): Washington Wizards – San Antonio Spurs godz. 0:00

26/27 marca (noc z niedzieli na poniedziałek): Boston Celtics – San Antonio Spurs godz. 0:00

29/30 marca (noc z środy na czwartek): San Antonio Spurs – Utah Jazz godz. 02:00

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN ZA GOLA HOLANDII LUB ANGLI!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Holandii lub gola Anglii w meczu Holandia Anglia to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...