STS KOD PROMOCYJNY

Dwanaście punktów Sochana przeciwko Lakers

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaDwanaście punktów Sochana przeciwko Lakers

Spurs bez chorego trenera Gregga Popovicha na ławce przegrali z Los Angeles Lakers, którzy grali bez LeBrona Jamesa. Jeremy Sochan rzucił 12 punktów.

Reprezentant Polski przebywał na parkiecie ponad 26 minut i trafił 6 z 14 rzutów. 19-letni Sochan zaliczył jeszcze sześć zbiórek, w tym trzy ofensywne, a także asystę, trzy przechwyty i dwa faule. Jednak najszerzej komentowane było zagranie Russella Westbrooka, który przypadkowo lub nie, uderzył reprezentant Polski piłką w twarz. Wielu dopatruje się rewanżu za prześmiewczą wypowiedź Sachana dotyczącą Westbrooka przed startem sezonu.

Lakers okazali się dużo lepsi od Spurs i wygrali 123:92. To piąta porażka San Antonio z rzędu, którzy obecnie mają bilans 6:12.

Kolejny mecz Spurs z Sochanem w składzie zagrają w nocy ze środy na czwartek, a ich przeciwnikiem będą New Orleans Pelicans. W kolejny weekend do Teksasu zawitają Lakersi, którzy zagrają dwa mecze wyjazdowe. Dla Spurs i Sochana będzie to świetna okazja do rewanżu.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...