Przemysław Dzwoniarek vs Marc Doussis. Starcie otwierające kartę walk KSW 71

Strona głównaSporty walkiMMAPrzemysław Dzwoniarek vs Marc Doussis. Starcie otwierające kartę walk KSW 71

Przemysław Dzwoniarek wraz z Marciem Doussisem swoim pojedynkiem otworzą kartę walk gali KSW 71, która odbędzie się 18 czerwca w Toruniu.

Otwierający galę pojedynek

Patrząc na dotychczas ogłoszone zestawienia, które zobaczymy w klatce KSW na czerwcowej gali, nie powinno dziwić, że to właśnie Przemysław Dzwoniarek (3-1) wraz z Marciem Doussisem (7-1) otworzą swoim starciem kartę walk. Dla Polaka oznacza to debiut w polskiej organizacji MMA, co tym samym stanowić dla niego będzie piątym starciem w zawodowej karierze. Niemiec z kolei inauguracyjny występ w KSW ma już za sobą, a nadchodząca batalia będzie jego dziewiątą w rekordzie.

Kto jest faworytem?

Mimo że Marc Doussis posiada zdecydowanie większe doświadczenie od Przemysława Dzwoniarka, nie jest aż tak zdecydowanym faworytem. Według zakładów bukmacherskich STS kurs na wygraną Niemca wynosi 1,70, podczas gdy triumf Polaka oznaczony jest stawką równą 2,15.

Kto jeszcze wejdzie do klatki podczas KSW 71?

Na ten moment znane są niemalże wszystkie pojedynki, które kibice zobaczą na żywo 18 czerwca w Toruniu. Oprócz wyżej opisywanego zestawienia do klatki wejdą także:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy piłkarze w historii mistrzostw świata

Reprezentacja Polski 8 razy w historii grała na mistrzostwach świata. Niektóre z tych imprez przeszły nad Wisłą do legendy, o innych kibice woleliby zapomnieć....

Michał Winiarski został selekcjonerem reprezentacji Niemiec

Michał Winiarski w najbliższym czasie będzie pracował nie tylko z drużyną klubową, ale także i z reprezentacją. Potwierdziły się doniesienia mediów. Polak został selekcjonerem...