Przemysław Dzwoniarek vs Marc Doussis. Starcie otwierające kartę walk KSW 71

Strona głównaSporty walkiMMAPrzemysław Dzwoniarek vs Marc Doussis. Starcie otwierające kartę walk KSW 71

Przemysław Dzwoniarek wraz z Marciem Doussisem swoim pojedynkiem otworzą kartę walk gali KSW 71, która odbędzie się 18 czerwca w Toruniu.

Otwierający galę pojedynek

Patrząc na dotychczas ogłoszone zestawienia, które zobaczymy w klatce KSW na czerwcowej gali, nie powinno dziwić, że to właśnie Przemysław Dzwoniarek (3-1) wraz z Marciem Doussisem (7-1) otworzą swoim starciem kartę walk. Dla Polaka oznacza to debiut w polskiej organizacji MMA, co tym samym stanowić dla niego będzie piątym starciem w zawodowej karierze. Niemiec z kolei inauguracyjny występ w KSW ma już za sobą, a nadchodząca batalia będzie jego dziewiątą w rekordzie.

Kto jest faworytem?

Mimo że Marc Doussis posiada zdecydowanie większe doświadczenie od Przemysława Dzwoniarka, nie jest aż tak zdecydowanym faworytem. Według zakładów bukmacherskich STS kurs na wygraną Niemca wynosi 1,70, podczas gdy triumf Polaka oznaczony jest stawką równą 2,15.

Kto jeszcze wejdzie do klatki podczas KSW 71?

Na ten moment znane są niemalże wszystkie pojedynki, które kibice zobaczą na żywo 18 czerwca w Toruniu. Oprócz wyżej opisywanego zestawienia do klatki wejdą także:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Polacy w NBA. Różne historie, kilka wspólnych mianowników. Jak pójdzie Sochanowi?

Cezary Trybański, Maciej Lampe i Marcin Gortat. Ci reprezentanci Polski dostąpili zaszczytu gry w najlepszej lidze koszykówki na świecie. Oczywiście najdłużej i najlepiej w...