Marcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Wszystko wskazuję na to, że Marcin Różalski w tym roku jeszcze wystąpi w oktagonie pod sztandarem KSW. Dla „Różala” byłby to powrót do mieszanych sztuk walki po ponad pięcioletniej przerwie, podczas gdy po raz ostatni zawodową walkę stoczył w maju 2017 roku.

W kuluarach spekulowano już od dłuższego czasu na temat ponownych występów Różalskiego w KSW, jednak w tym momencie wydaje się, że rzeczywiście stanie się to faktem. Dobitnym dowodem tego, że zawodnik urodzony w Płocku jest bliski powrotu do największej organizacji MMA w Europie jest wpis zamieszczony przez Macieja Kawulskiego w jego mediach społecznościowych.

Realne wzmocnienie kategorii ciężkiej?

W związku z tym, że „Rózal” nie walczył zawodowo w MMA od pięciu lat, pozostaje zadać sobie pytanie – jaką formę do oktagonu wniesie 43-latek? Niewątpliwie Marcin Różalski (7-4) posiada umiejętności na wysokim poziomie, jednak czy w takim wieku nadal będzie w stanie nawiązać rywalizację z najlepszymi z kategorii ciężkiej KSW?

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Hurkacz i Zieliński awansowali do ćwierćfinału ATP 1000 w Montrealu

Hubert Hurkacz i Jan Zieliński odnieśli cenne zwycięstwo w turnieju deblowym National Bank Open ATP 1000 w Montrealu. Polska para deblowa pokonała Rohana Bopannę...