Wiadomo z kim Marcin Różalski zawalczy na KSW 71! Emocje gwarantowane

Strona głównaSporty walkiMMAWiadomo z kim Marcin Różalski zawalczy na KSW 71! Emocje gwarantowane

Organizacja KSW oficjalnie podała nazwisko rywala, z którym przyjdzie mierzyć się Marcinowi Różalskiemu już 18 czerwca podczas gali KSW 71 w Toruniu. Przeciwnikiem „Różala” będzie utytułowany kick-bokser Errol Zimmerman.

Mocne nazwisko ze świata kick-boksingu

Powracający po trzech latach rozłąki z mieszanymi sztukami walki Marcin Różalski (7-4) z pewnością nie będzie miał 18 czerwca łatwego zadania. Dobrze znany polskim sympatykom sztuk walki „Różal” na czerwcowej gali KSW skrzyżuje rękawice z Errolem Zimmermanem. Holender co prawda nie walczy na co dzień w MMA, jednak uchodzi on za prawdziwą legendę kick-bokserską. W tej formule stoczył ponad 110 zawodowych walk, odnotowując przy tym ponad 50 nokautów. W przeszłości występował między innymi w renomowanej organizacji GLORY, a także zwyciężył w turnieju K-1 World Grand Prix European Championship (Grand Prix Europy).

Walka na specjalnych zasadach

Pojedynek pomiędzy Różalskim a Zimmermanem odbędzie się wyjątkowo na niecodziennych zasadach. Zawodnicy zmierzą się ze sobą nie w płaszczyźnie MMA, a w formule K1 w małych rękawicach. Jest to pierwsze tego typu odstępstwo od zasad mieszanych sztuk walki w historii KSW. Pojedynek zakontraktowany jest na czas trwania trzech pięciominutowych rund.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 71?

Na chwilę obecną znane są już niemalże wszystkie zestawienia, które ujrzymy podczas czerwcowej gali KSW w Toruniu. Oprócz batalii Różalskiego z Zimmermanem zobaczymy również:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Katarzyna Wasick śrubuje rekord Polski i jest nie do zatrzymania

Katarzyna Wasick poprawiła swoje osiągnięcie sprzed tygodnia i ponownie pobiła rekord Polski na krótkim basenie na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Od teraz najlepszy...