STS KOD PROMOCYJNY

Marcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Wszystko wskazuję na to, że Marcin Różalski w tym roku jeszcze wystąpi w oktagonie pod sztandarem KSW. Dla „Różala” byłby to powrót do mieszanych sztuk walki po ponad pięcioletniej przerwie, podczas gdy po raz ostatni zawodową walkę stoczył w maju 2017 roku.

W kuluarach spekulowano już od dłuższego czasu na temat ponownych występów Różalskiego w KSW, jednak w tym momencie wydaje się, że rzeczywiście stanie się to faktem. Dobitnym dowodem tego, że zawodnik urodzony w Płocku jest bliski powrotu do największej organizacji MMA w Europie jest wpis zamieszczony przez Macieja Kawulskiego w jego mediach społecznościowych.

Realne wzmocnienie kategorii ciężkiej?

W związku z tym, że „Rózal” nie walczył zawodowo w MMA od pięciu lat, pozostaje zadać sobie pytanie – jaką formę do oktagonu wniesie 43-latek? Niewątpliwie Marcin Różalski (7-4) posiada umiejętności na wysokim poziomie, jednak czy w takim wieku nadal będzie w stanie nawiązać rywalizację z najlepszymi z kategorii ciężkiej KSW?

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...