STS KOD PROMOCYJNY

Marcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Różalski ponownie w KSW? Maciej Kawulski zwiastuje powrót weterana

Wszystko wskazuję na to, że Marcin Różalski w tym roku jeszcze wystąpi w oktagonie pod sztandarem KSW. Dla „Różala” byłby to powrót do mieszanych sztuk walki po ponad pięcioletniej przerwie, podczas gdy po raz ostatni zawodową walkę stoczył w maju 2017 roku.

W kuluarach spekulowano już od dłuższego czasu na temat ponownych występów Różalskiego w KSW, jednak w tym momencie wydaje się, że rzeczywiście stanie się to faktem. Dobitnym dowodem tego, że zawodnik urodzony w Płocku jest bliski powrotu do największej organizacji MMA w Europie jest wpis zamieszczony przez Macieja Kawulskiego w jego mediach społecznościowych.

Realne wzmocnienie kategorii ciężkiej?

W związku z tym, że „Rózal” nie walczył zawodowo w MMA od pięciu lat, pozostaje zadać sobie pytanie – jaką formę do oktagonu wniesie 43-latek? Niewątpliwie Marcin Różalski (7-4) posiada umiejętności na wysokim poziomie, jednak czy w takim wieku nadal będzie w stanie nawiązać rywalizację z najlepszymi z kategorii ciężkiej KSW?

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...