STS KOD PROMOCYJNY

Sebastian Rajewski vs Aymard Guih na gali XTB KSW 93 w Paryżu

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMASebastian Rajewski vs Aymard Guih na gali XTB KSW 93 w Paryżu

Znamy kolejne zestawienie na galę XTB KSW 93 w Paryżu, która odbędzie się 6 kwietnia. O przełamanie passy trzech porażek z rzędu powalczy Sebastian Rajewski. Jego przeciwnikiem będzie nowy nabytek KSW Francuz Aymard Guih, który w dorobku ma pasy mistrzowskie Hexagone MMA. Walka zapowiada się bardzo emocjonująco. Dojdzie do niej w hali Adidas Arena w Paryżu.

Rajewski w poszukiwaniu zwycięstwa na przełamanie

Sebastian Rajewski (12-9, 4 KO) ma za sobą trudne miesiące. Ostatni raz w MMA triumfował w styczniu 2022 roku, gdy na gali KSW 66 wypunktował Niklasa Backstroma. Od tego czasu doznał trzech porażek, w tym dwóch w walkach o pas mistrzowski. Najpierw przegrał z Marianem Ziółkowskim, a następnie poddał go Salahdine Parnasse na KSW 76. Ostatni raz w klatce organizacji KSW Sebastian Rajewski pojawił się w grudniu ubiegłego roku. Nieoczekiwanie jego walka potrwała zaledwie kilkanaście sekund. Polak został znokautowały przez Wilsona Varelę. Teraz zawodnik Czerwonego Smoka z Poznania będzie chciał przełamać złą passę i wrócić na zwycięski szlak. 

Aymard Guih zadebiutuje w KSW

Polaka czeka trudne zadanie. Wszystko dlatego, że jego rywalem będzie debiutujący w KSW Francuz Aymard Guih (17-13-1, 3 KO, 7 Sub). Z zawodowym MMA związany jest od 2012 roku. Największe sukcesy Francuza to zdobycie pasów mistrzowskich organizacji Hexagone MMA. Aymard Guih był najlepszy w kategoriach średniej i półśredniej. Ostatni raz w klatce pojawił się w marcu ubiegłego roku. Wówczas już w pierwszej rundzie poddał Waltera Gahadzę. Francuz walczył w wielu krajach i reprezentował takie organizacje, jak m.in.: Hard Fighting Championship, Bellator i UAE Warriors. Walka z Sebastianem Rajewski odbędzie się w limicie kategorii lekkiej.

Aktualna karta walk KSW 93 w Paryżu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 93 w Paryżu.

Walka wieczoru

  • Salahdine Parnasse vs Valeriu Mircea

Karta główna

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...