STS KOD PROMOCYJNY

Hubert Hurkacz z pierwszym zwycięstwem podczas Rolanda Garrosa

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisFrench OpenHubert Hurkacz z pierwszym zwycięstwem podczas Rolanda Garrosa

Hubert Hurkacz udanie zainaugurował zmagania podczas tegorocznej edycji French Open. Wrocławianin bez większych kłopotów pokonał Włocha Giulio Zeppieriego.

Hubert Hurkacz został rozstawiony podczas tegorocznej edycji Rolanda Garrosa z numerem dwunastym, a w pierwszej rundzie turnieju trafił na tenisistę, który z sukcesem przeszedł kwalifikacje. Choć paryska mączka nie należy do ulubieńców „Hubiego”, to jednak bez większych kłopotów pokonał Giulio Zeppieriego w trzech setach. Dla wrocławianina było to pierwsze zwycięstwo na kortach French Open od 2018 roku. Co ciekawe, w drugiej rundzie znów trafił na Włocha. Tym razem jego rywalem będzie Marco Cecchinato.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...