STS KOD PROMOCYJNY

Iga Świątek oddaje walkowerem półfinał Bad Homburg Open

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaTenisIga Świątek oddaje walkowerem półfinał Bad Homburg Open

Niestety, Iga Świątek była zmuszona oddać walkowerem półfinał Bad Homburg Open, w którym miała zagrać z Lucią Bronzetti. Przyczynami decyzji są problemy zdrowotne – gorączka i możliwe zatrucie pokarmowe.

Spore zaskoczenie, ale zdrowie jest najważniejsze

Iga poinformowała o swojej decyzji na Twitterze. Liderka światowego rankingu WTA przyznała, że z przyczyn zdrowotnych ma za sobą nieprzespaną noc i nie będzie w stanie podjąć rywalizacji z Włoszką Lucią Bronzetti.

Niestety, taki obrót spraw oznacza, że Polka musi jeszcze poczekać na pierwszy finał seniorskiego turnieju WTA na kortach trawiastych w swojej karierze.


Czytaj dalej:


Cel: powrót do formy i Wimbledon

Teraz najważniejsza jest szybka regeneracja Igi i powrót do optymalnej dyspozycji przed Wimbledonem, który rozpoczyna się już w poniedziałek 3 lipca. Polka poznała dzisiaj swoją rywalkę na otwarcie trzeciego turnieju wielkoszlemowego w tym sezonie. Będzie nią Chinka Lin Zhu.

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...