Krzysztof Ratajski zaczyna turniej Masters

Strona głównaDartKrzysztof Ratajski zaczyna turniej Masters

Od piątku do niedzieli w angielskim Milton Keynes odbędzie się prestiżowy turniej darta, czyli „The Masters”. Krzysztofa Ratajskiego czeka trudne wyzwanie, bo w pierwszej rundzie powalczy z Holendrem Dirkien van Duijvenbode.

„The Masters” to turniej w którym udział bierze 24 najlepszych darterów na świecie. W tej stawce jest reprezentant Polski – Krzysztof Ratajski. Pod koniec grudnia Ratajski na 3. rundzie zakończył udział w mistrzostwach świata. Polak nie wykorzystał kilku ważnych szans w meczu i ostatecznie przegra z wyżej rozstawionym Belgiem Dimitrim Van den Berghiem.

W piątek wieczorem (20:00) rywalem Polaka będzie Holender van Duijvenbode. W zakładach bukmacherskich zdecydowanie niższy kurs jest na rywala Ratajskiego (1.52 vs 2.55). Zwycięzcy pierwszej rundy w sobotę powalczą w drugiej rundzie. Na niedzielę zaplanowano mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe. Zwycięzca „The Masters” zainkasuje 65 tysięcy funtów. Ratajski za udział w pierwszej rundzie otrzyma 4 tys. funtów.

Transmisja z turnieju darta na platformie Viaplay.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Igrzyska Europejskie – co to za impreza? Jakie dyscypliny w programie IE 2023 w Krakowie?

Już na przełomie czerwca i lipca czołowi sportowcy w Europie staną do rywalizacji w III edycji Igrzysk Europejskich. W 2023 roku impreza zagości w...

Trzy występy w styczniu, a potem…? Plany Meronka na 2023 rok

Adrian Meronk w 2022 grał najlepiej w swojej karierze, ale obecny sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. Najwięcej mówi się o starcie polskiego golfisty...