STS KOD PROMOCYJNY

Krzysztof Ratajski zaczyna turniej Masters

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaDartKrzysztof Ratajski zaczyna turniej Masters

Od piątku do niedzieli w angielskim Milton Keynes odbędzie się prestiżowy turniej darta, czyli „The Masters”. Krzysztofa Ratajskiego czeka trudne wyzwanie, bo w pierwszej rundzie powalczy z Holendrem Dirkien van Duijvenbode.

„The Masters” to turniej w którym udział bierze 24 najlepszych darterów na świecie. W tej stawce jest reprezentant Polski – Krzysztof Ratajski. Pod koniec grudnia Ratajski na 3. rundzie zakończył udział w mistrzostwach świata. Polak nie wykorzystał kilku ważnych szans w meczu i ostatecznie przegra z wyżej rozstawionym Belgiem Dimitrim Van den Berghiem.

W piątek wieczorem (20:00) rywalem Polaka będzie Holender van Duijvenbode. W zakładach bukmacherskich zdecydowanie niższy kurs jest na rywala Ratajskiego (1.52 vs 2.55). Zwycięzcy pierwszej rundy w sobotę powalczą w drugiej rundzie. Na niedzielę zaplanowano mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe. Zwycięzca „The Masters” zainkasuje 65 tysięcy funtów. Ratajski za udział w pierwszej rundzie otrzyma 4 tys. funtów.

Transmisja z turnieju darta na platformie Viaplay.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy