Marcin Siwy wciąż niepokonany. W walce wieczoru na Polsat Boxing Promotions 6 wygrał z Rydellem Bookerem

Strona głównaSporty walkiBoksMarcin Siwy wciąż niepokonany. W walce wieczoru na Polsat Boxing Promotions 6...

Świetnie zapowiadały się zawodowe walki bokserskie na gali Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie i kibice nie mają prawa narzekać. W walce wieczoru niepokonany Marcin Siwy wypunktował doświadczonego Amerykanina Rydella Bookera i poprawił swój bilans na zawodowych ringach. Cenne zwycięstwa odnieśli także Radomir Obruśniak, Ihosvany Garcia i Paweł Czyżyk. Dwaj pierwsi wciąż pozostają niepokonani. Łącznie w Będzin Arena oglądaliśmy siedem zawodowych walk. 

Marcin Siwy wypunktował doświadczonego rywala

Walka z Amerykaninem Rydellem Bookerem miała być jednym z największych wyzwań w dotychczasowej karierze Marcina Siwego. Polak pewnie wszedł w ten pojedynek i od pierwszych rund starał się przejąć inicjatywę. Pojedynek był zakontraktowany na 8 rund i zdecydowaną większość z nich wygrał Marcin Siwy, dzięki czemu skutecznie wypunktował Amerykanina. Sędziowie nie mieli problemu z oceną tej walki i jednogłośną decyzją zadecydowali o kolejnym triumfie Polaka. Dzięki temu wciąż pozostaje niepokonany na zawodowych ringach, a jego bilans wynosi (25-0, 12 KO). 

Cenne zwycięstwa Radomira Obruśniaka i Pawła Czyżyka

Kolejną dobrą walkę stoczył Radomir Obruśniak, który w ringu skrzyżował rękawice z Meksykaninem Diego Eligio. Ostatecznie walka potrwała na pełnym dystansie ośmiu rund i na punkty wygrał ją Polak. Było to dla niego 6. zwycięstwo na zawodowych ringach i wciąż nie zaznał porażki. Ciekawą walkę stoczył także Paweł Czyżyk, który wypunktował Włocha Lucę Spadacciniego. 

Do spektakularnych pojedynków przyzwyczaił nas Kubańczyk Ihosvany Garcia. Tym razem znokautował w trzeciej rundzie swojego rywala doświadczonego Patricka Rokohla z Niemiec. Kubańczyk od jakiegoś czasu boksuje w Polsce i wygrał wszystkie 7 walk na zawodowych ringach, w tym 6 zakończył przed czasem. 

Wyniki walk

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki walk stoczonych na gali Polsat Boxing Promotions 6:

  • Marcin Siwy (25-0, 12 KO) wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Rydellem Bookerem (26-5-1, 13 KO);
  • Ihosvany Garcia (7-0, 6 KO) wygrał przez techniczny nokaut w 3. rundzie z Patrickiem Rokohlem (22-2, 16 KO);
  • Paweł Czyżyk (8-1, 1 KO) wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Luką Spadaccinim (7-3-3, 3 KO);
  • Radomir Obruśniak (6-0, 2 KO) wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Diego Eligio (22-7-1, 9 KO);
  • Kewin Gibas (4-0, 3 KO) wygrał przez techniczny nokaut w 3. rundzie z Eugenio Batą (1-1);
  • Niko Zdunowski (2-0-2) zremisował z Arturem Gierczakiem (2-2-1, 1 KO);
  • Denis Mądry (7-7, 1 KO) wygrał przez techniczny nokaut w 4. rundzie z Gracjanem Królikowskim (2-2-1, 1 KO). 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....