STS KOD PROMOCYJNY

Domin vs Ramos na gali KSW 96. Ostatnia walka dodana do karty

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMADomin vs Ramos na gali KSW 96. Ostatnia walka dodana do karty

Dodano ostatnią walkę do karty gali KSW 96. Zmierzą się w niej Michał Domin oraz Isai Ramos z Wenezueli. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii piórkowej. Obaj zawodnicy mają podobne doświadczenie w zawodowym MMA, dlatego walka zapowiada się bardzo ciekawie. To ostatnie starcie dodane do karty walk KSW 96. Gala odbędzie się 20 lipca w Sport Arenie w Łodzi. Jednocześnie z rozpiski wypadła walka Viktora Pešty z Matheusem Scheffelem. 

Michał Domin poluje na trzecie z rzędu zwycięstwo w KSW

Michał Domin (6-3, 2 KO, 2 Sub) to utalentowany fighter kategorii piórkowej. Obecnie znajduje się na fali dwóch z rzędu zwycięstw w organizacji KSW. Ostatni raz w klatce pojawił się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas na pełnym dystansie pokonał Wojciecha Kazieczko. Wcześniej w grudniu 2022 roku przed czasem przez techniczne poddanie wygrał z Patrykiem Likusem. Zawodnik na co dzień związany jest z Octagon Żory. Z największą organizacją MMA w Europie związany jest od 2020 roku. Jego dotychczasowy bilans to 3-2. W Łodzi powalczy o czwarte zwycięstwo i poprawę swojej pozycji w rankingu KSW dla kategorii piórkowej. 

Isai Ramos powalczy o drugie zwycięstwo w KSW

Po drugiej stronie klatki stanie Wenezuelczyk Isai Ramos (8-1, 7 Sub). Za nim efektowny debiut w organizacji KSW. Miał on miejsce w styczniu tego roku na gali KSW 90. W niespełna minutę poddał faworyzowanego Ramzana Jembieva, odnosząc swoje piąte zwycięstwo na zawodowych ringach MMA. Udanie pokazał się w KSW i teraz będzie chciał pójść za ciosem. Do tej pory legitymuje się bardzo dobrym bilansem. Liczymy jednak na to, że 20 lipca w Łodzi Michał Domin go trochę pogorszy.

Aktualna karta walk KSW 96 w Łodzi

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 96 w Łodzi. 

Walka wieczoru

Karta główna

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...