Michal Martinek vs Daniel Omielańczuk na KSW 75. Mocne zestawienie w wadze ciężkiej

Strona głównaSporty walkiMMAMichal Martinek vs Daniel Omielańczuk na KSW 75. Mocne zestawienie w wadze...

Wiadomo już z kim w oktagonie na gali KSW 75 skrzyżuje rękawice Michal Martinek. Rywalem Czecha będzie doskonale znany polskim kibicom Daniel Omielańczuk.

Czołowe starcie w wadze ciężkiej

14 października w Nowym Sączu Michal Martinek (10-3) zmierzy się z Danielem Omielańczukiem (25-13-1, 1 NC). Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo ciekawe zestawienie kategorii ciężkiej, po którym możemy się spodziewać wielu emocji. Martinek zajmuje obecnie piąte miejsce w rankingu KSW zawodników wagi ciężkiej, a Daniel Omielańczuk ma za sobą występu w takich organizacjach jak UFC czy ACA. Obydwaj zawodnicy dysponują solidnymi umiejętnościami. Różnią się jednak w kwestii debiutu w KSW. Czech w inauguracyjnym występie dla największej organizacji MMA w Europie odniósł zwycięstwo będąc underdogiem, podczas gdy Polak, będąc faworytem, przegrał przed czasem. Jednego możemy być pewni, jeśli chodzi o zbliżające się czesko-polskie starcie – przysłowiowo nie należy mrugać.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 75?

Na ten moment organizacja ogłosiła oprócz wyżej wspomnianego starcia takie pojedynki jak:

KSW 76 i KSW 77

Wiadomo już także kiedy będą mieć miejsce dwie ostatnie gale KSW w tym roku. KSW 76 odbędzie się 12 listopada, a KSW 77 – 17 grudnia.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...