Robert Ruchała na KSW 69 zawalczy z Włochem Michele Baiano. Obaj są niepokonani

Strona głównaSporty walkiMMARobert Ruchała na KSW 69 zawalczy z Włochem Michele Baiano. Obaj są...

Poznaliśmy najbliższego rywala utalentowanego Roberta Ruchały, który powalczy w kwietniu na KSW 69. W ringu spotka się z innym niepokonanym zawodnikiem. Jego przeciwnikiem będzie młody Włoch Michele Baiano. Pojedynek stoczą o miano wciąż niepokonanego zawodnika, a walka zapowiada się bardzo ciekawie. Najbliższa gala KSW 69 odbędzie się w Warszawie 23 kwietnia. Organizatorzy powoli uchylają rąbka tajemnicy i znamy już kilka pojedynków z karty walk. 

Kto pozostanie niepokonany?

Robert Ruchała to zaledwie 23-letni zawodnik, który na zawodowych ringach MMA stoczył już 6 pojedynków i wszystkie wygrał. Trzykrotnie poddawał swoich rywali. Tym razem przed nim najtrudniejsze zadanie, ponieważ skrzyżuje rękawice z Włochem Michele Baiano. Ten znany jest nie tylko ze skutecznej walki w parterze, ale także z mocnych ciosów. Włoch na swoim koncie ma 7 pojedynków i także wszystkie wygrał. Cztery z nich zakończył nokautem, a dwukrotnie poddawał swoich rywali w parterze. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta tej walki. Zawodnicy spotkają się w umownej kategorii wagowej do 68 kilogramów. 

Kto zaprezentuje się w innych pojedynkach?

Do tej pory poznaliśmy zestawienie kilku pojedynków, które stoczą zawodnicy 23 kwietnia w Warszawie. W kategorii koguciej odbędzie się walka o pas KSW w kategorii koguciej. W nim spotkają się Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) z Zuroko Jojuą (8-1, 1 KO, 4 Sub) z Gruzji. Ciekawie zapowiada się także pojedynek Wojciecha Kazieczko (1-0, 1 KO) z Czechem Lubosem Lesakiem (2-0, 1 KO). Dla obu prospektów to będzie debiut w federacji KSW. 

W innych potwierdzonych pojedynkach spotkają się:

  • Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) z Pawłem Pawlakiem (19-4-1, 9 KO, 3 Sub) – limit 83,9 kg;
  • Natalia Baczyńska (6-1, 1 KO) z Chorwacji Sarą Luzar-Smajić (6-1, 1 KO) – limit 56,7 kg;
  • Paweł Polityło (6-3, 1 KO) z Patrykiem Chrobakiem (3-1, 2 KO, 1 Sub) – limit 61,2 kg. 

Informację o kolejnych pojedynkach powinniśmy otrzymać w najbliższych dniach. 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...