Dwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Strona głównaSporty walkiMMADwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Na nieco ponad tydzień przed galą KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie, doszło do dwóch zmian w karcie walk. Ze swoich pojedynków wypadli Artur Szczepaniak i Raimondas Krilavicius. W ich miejsce natomiast wskoczyli debiutujący w KSW Krystian Bielski i Dominik Humburger.

Bielski za Szczepaniaka

Wskutek problemów zdrowotnych Artura Szczepaniaka (8-1), 20 sierpnia w oktagonie w ramach zastępstwa zobaczymy Krystiana Bielskiego (8-4). Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Mołdawii Ion Surdu (11-3). Dla Bielskiego będzie do debiut w organizacji KSW. W przeszłości występował głównie dla federacji FEN, a także zaliczył jeden występ pod egidą rosyjskiego ACA.

Humburger za Krilaviciusa

Ze względu na uraz barku, również Raimondas Krilavicius (6-2-1, 1 NC) musiał zrezygnować z występu na sierpniowej gali największej organizacji MMA w Europie. W takich okolicznościach Borys Borkowski (4-1) poznał nowego przeciwnika, którym będzie Czech Dominik Humburger (3-0). Warto podkreślić, że czeski zawodnik jest jak dotąd niepokonany w zawodowym MMA, a ponadto wszystkie swoje pojedynki wygrywał przez techniczny nokaut.

Jak wyglądać będzie zatem karta walk KSW 73?

W związku z wprowadzonymi na ostatnią chwilę zmianami, rozpiska gali KSW 73 prezentuje się obecnie następująco:

Jedyną niewiadomą jest tylko nazwisko rywala Adama Soldaeva, które powinniśmy poznać już wkrótce.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...