Dwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Strona głównaSporty walkiMMADwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Na nieco ponad tydzień przed galą KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie, doszło do dwóch zmian w karcie walk. Ze swoich pojedynków wypadli Artur Szczepaniak i Raimondas Krilavicius. W ich miejsce natomiast wskoczyli debiutujący w KSW Krystian Bielski i Dominik Humburger.

Bielski za Szczepaniaka

Wskutek problemów zdrowotnych Artura Szczepaniaka (8-1), 20 sierpnia w oktagonie w ramach zastępstwa zobaczymy Krystiana Bielskiego (8-4). Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Mołdawii Ion Surdu (11-3). Dla Bielskiego będzie do debiut w organizacji KSW. W przeszłości występował głównie dla federacji FEN, a także zaliczył jeden występ pod egidą rosyjskiego ACA.

Humburger za Krilaviciusa

Ze względu na uraz barku, również Raimondas Krilavicius (6-2-1, 1 NC) musiał zrezygnować z występu na sierpniowej gali największej organizacji MMA w Europie. W takich okolicznościach Borys Borkowski (4-1) poznał nowego przeciwnika, którym będzie Czech Dominik Humburger (3-0). Warto podkreślić, że czeski zawodnik jest jak dotąd niepokonany w zawodowym MMA, a ponadto wszystkie swoje pojedynki wygrywał przez techniczny nokaut.

Jak wyglądać będzie zatem karta walk KSW 73?

W związku z wprowadzonymi na ostatnią chwilę zmianami, rozpiska gali KSW 73 prezentuje się obecnie następująco:

Jedyną niewiadomą jest tylko nazwisko rywala Adama Soldaeva, które powinniśmy poznać już wkrótce.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Premier League. Kto z Polaków gra w lidze angielskiej w sezonie 22/23?

Angielską Premier League uważa się za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. W stawce jest kilku biało-czerwonych, jednak nieliczni odgrywają czołowe role w swoich...

Dublety Lewandowskiego i Świderskiego przed zgrupowaniem kadry. Jak grali Polacy w ligach zagranicznych?

Kolejny dobry weekend zanotowali polscy piłkarze w ligach zagranicznych. Już tradycyjnie do siatki rywali trafił Robert Lewandowski. Tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Elche i...