Inauguracja sezonu w wykonaniu Krzysztofa Ratajskiego. Jak mu poszło w turnieju Masters?

Strona głównaDartInauguracja sezonu w wykonaniu Krzysztofa Ratajskiego. Jak mu poszło w turnieju Masters?

Krzysztof Ratajski zainaugurował sezon w darcie. Ostatecznie pożegnał się z turniejem Masters w drugiej rundzie, gdzie musiał uznać wyższość faworyzowanego Michaela Smitha. W pierwszej rundzie „Polish Eagle” pokonał Gabriela Clemensa. 

Wyrównane starcie na inaugurację

Pierwszym tegorocznym pojedynkiem Krzysztofa Ratajskiego było starcie z Niemcem Gabrielem Clemensem. Uczciwie trzeba przyznać, że poziom meczu nie był najwyższy, a obaj zawodnicy zgodnie wygrywali legi, które rozpoczynali. W ten sposób na tablicy wyników zrobiło się 5:5 i o wszystkim miał zadecydować ostatni set, którego rozpoczynał Gabriel Clemens. To 38-letni Niemiec był w lepszej sytuacji, jednak Polakowi w końcu udało się go przełamać i to Krzysztof Ratajski mógł cieszyć się z awansu do drugiej rundy turnieju. Tam wpadł na Michaela Smitha z Anglii. 

Krzysztof Ratajski – Gabriel Clemens 6:5

Porażka z faworytem

Michael Smith rozpoczął zmagania w tym turnieju dopiero w drugiej rundzie i to on był faworytem meczu. Widać to było przy tarczy, gdzie od początku do końca miał wszystko pod kontrolą. Ostatecznie w meczu do 10 zwycięstw wygrał 10:6 i to on awansował do ćwierćfinału pierwszego turnieju tej rangi w tym roku. Niestety „Polish Eagle” tego dnia był słabiej dysponowany i miał problemy z rzucaniem wysokich wyników. Szkoda, ponieważ w meczu z Anglikiem stać go było na sprawienie niespodzianki i walkę o awans do najlepszej ósemki. 

Krzysztof Ratajski – Michael Smith 6:10

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Gamrot w grze UFC 4. Polak wyróżniony

Mateusz Gamrot został wraz z ostatnią aktualizacją dodany do bazy zawodników gry UFC 4. Polak został dodany wraz z zdwoma innymi zawodnikami występującymi na...

Drugie miejsce Kubackiego w Titisee-Neustadt. Utrzymał pozycję lidera PŚ

Dawid Kubacki po kapitalnym skoku w drugiej serii awansował z szóstego na drugie miejsce zawodów Pucharu Świata w niemieckim Titisee-Neustadt. Polak przegrał tylko z...