Meronk odpoczywa po niemiłych wydarzeniach

Strona głównaGolfMeronk odpoczywa po niemiłych wydarzeniach

Fatalny występ i kradzież sprzętu. Tak wyglądały ostatnie dni na Florydzie Adriana Meronka. Najlepszy polski golfista po serii udziałów w turniejach golfowych odpoczywa i przygotowuje się do kolejnych startów.

Początek 2023 roku był bardzo obiecujący dla polskiego golfisty. W Honda Classic Meronk był 14., dlatego z dużą wiarą w siebie wystartował w wyżej notowanych zawodach PGA National na Florydzie.

Pewnie nawet on sam nie spodziewał się, że jego udział w tym turnieju potrwa tak krótko, bo Polak rozegrał jedynie dwie z czterech rund. Wszystko przez to, po połowie zawodów był dopiero 113., a tylko trzech golfistów było gorszych od niego. Do dwóch ostatnich rund ostatecznie awansowało 72 zawodników.

Jakby tego było mało, to Meronk… został okradziony. Z jego szafki w trakcie trwania imprezy zniknął iPad oraz specjalistyczny sprzęt o nazwie TrackMan, który pomaga w analizie, oceniając parametry. Polak zgłosił sprawę na policję i oszacował straty na 15 tys. dolarów. Dzięki nagraniom z monitoringu i namierzeniu sprzętu, udało się złapać też 40-letniego złodzieja, który przyznał się do winy i zwrócił sprzęt.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Remis Lecha w Wiedniu. Awans wciąż niepewny

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali 1:1 na wyjeździe z Austrią Wiedeń w meczu piątej kolejki Ligi Konferencji Europy. Jedyną bramkę dla mistrzów Polski zdobył Mikael...