Yann Liasse vs Adrian Gralak na KSW 75. Walka z udziałem debiutanta w organizacji

Strona głównaSporty walkiMMAYann Liasse vs Adrian Gralak na KSW 75. Walka z udziałem debiutanta...

Karta KSW 75, które będzie mieć miejsce 14 października w Nowym Sączu sukcesywnie się wypełnia. Kolejną batalią dodaną do rozpiski jest zestawienie Yanna Liasse z Adrianem Gralakiem.

Walka o umownym limicie wagowym

Starcie pomiędzy Yanem Liasse (8-1) a Adrianem Gralakiem (5-0) odbędzie się w limicie umownym do 73 kilogramów. Konfrontacja tych zawodników zapowiada się o tyle ciekawie, że zarówno jeden, jak i drugi mogą pochwalić się trwającą passą zwycięstw. Luksemburczyk odnotował ostatnio cztery wygrane z rzędu, podczas gdy Polak ani razu jeszcze nie przegrał w zawodowej karierze, zwyciężając przy tym pięciokrotnie. Dla Gralaka będzie to debiut w KSW, natomiast Liasse ma już za sobą dwa występy dla polskiej organizacji.

Jak wygląda póki co karta walk KSW 75?

Do tej pory ogłoszonych zostało sześć z dziewięciu walk, które zobaczymy w Nowym Sączu. Oprócz pojedynku Liasse vs Gralak, do oktagonu wejdą:

KSW 76 i 77

Wiadomo już także kiedy będą mieć miejsce dwie ostatnie gale KSW w tym roku. KSW 76 odbędzie się 12 listopada, a KSW 77 – 17 grudnia.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Polscy piłkarze w Premier League 21/22. Angielska moda na biało-czerwonych

Aż ośmiu polskich zawodników mamy aktualnie w Premier League. Nigdy nie mieliśmy tak licznej, polskiej kolonii w rozgrywkach angielskiej elity. Tamtejsze kluby przekonały się...