Yann Liasse vs Adrian Gralak na KSW 75. Walka z udziałem debiutanta w organizacji

Strona głównaSporty walkiMMAYann Liasse vs Adrian Gralak na KSW 75. Walka z udziałem debiutanta...

Karta KSW 75, które będzie mieć miejsce 14 października w Nowym Sączu sukcesywnie się wypełnia. Kolejną batalią dodaną do rozpiski jest zestawienie Yanna Liasse z Adrianem Gralakiem.

Walka o umownym limicie wagowym

Starcie pomiędzy Yanem Liasse (8-1) a Adrianem Gralakiem (5-0) odbędzie się w limicie umownym do 73 kilogramów. Konfrontacja tych zawodników zapowiada się o tyle ciekawie, że zarówno jeden, jak i drugi mogą pochwalić się trwającą passą zwycięstw. Luksemburczyk odnotował ostatnio cztery wygrane z rzędu, podczas gdy Polak ani razu jeszcze nie przegrał w zawodowej karierze, zwyciężając przy tym pięciokrotnie. Dla Gralaka będzie to debiut w KSW, natomiast Liasse ma już za sobą dwa występy dla polskiej organizacji.

Jak wygląda póki co karta walk KSW 75?

Do tej pory ogłoszonych zostało sześć z dziewięciu walk, które zobaczymy w Nowym Sączu. Oprócz pojedynku Liasse vs Gralak, do oktagonu wejdą:

KSW 76 i 77

Wiadomo już także kiedy będą mieć miejsce dwie ostatnie gale KSW w tym roku. KSW 76 odbędzie się 12 listopada, a KSW 77 – 17 grudnia.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...