STS KOD PROMOCYJNY

Hubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisHubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Broniący tytułu w Miami, Hubert Hurkacz poznał swojego pierwszego rywala. Wrocławianin zmierzy się z Arthurem Rinderknechem.

Hubert Hurkacz przystępuje do turnieju na Florydzie jako obrońca tytułu sprzed roku. Przypomnijmy, że Polak rozpocznie tegoroczne zmagania od drugiej rundy. Na start czeka go pojedynek z Arthurem Rinderknechem. Francuz w dwóch setach pokonał Laslo Djere.

Wrocławianin w czwartek rozegrał mecz deblowy, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Po zwycięstwie w parze z Johnem Isnerem, mógł przyglądać się spotkaniu, które wyłoniło jego rywala w grze pojedynczej.

Hurkacz i Rinderknech zagrają ze sobą po raz pierwszy. Mecz zaplanowano na sobotę, natomiast dokładna godzina wciąż pozostaje do ustalenia przez organizatora.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...