Hubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Strona głównaTenisHubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Broniący tytułu w Miami, Hubert Hurkacz poznał swojego pierwszego rywala. Wrocławianin zmierzy się z Arthurem Rinderknechem.

Hubert Hurkacz przystępuje do turnieju na Florydzie jako obrońca tytułu sprzed roku. Przypomnijmy, że Polak rozpocznie tegoroczne zmagania od drugiej rundy. Na start czeka go pojedynek z Arthurem Rinderknechem. Francuz w dwóch setach pokonał Laslo Djere.

Wrocławianin w czwartek rozegrał mecz deblowy, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Po zwycięstwie w parze z Johnem Isnerem, mógł przyglądać się spotkaniu, które wyłoniło jego rywala w grze pojedynczej.

Hurkacz i Rinderknech zagrają ze sobą po raz pierwszy. Mecz zaplanowano na sobotę, natomiast dokładna godzina wciąż pozostaje do ustalenia przez organizatora.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....