Hubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Strona głównaTenisHubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w Miami Open 2022

Broniący tytułu w Miami, Hubert Hurkacz poznał swojego pierwszego rywala. Wrocławianin zmierzy się z Arthurem Rinderknechem.

Hubert Hurkacz przystępuje do turnieju na Florydzie jako obrońca tytułu sprzed roku. Przypomnijmy, że Polak rozpocznie tegoroczne zmagania od drugiej rundy. Na start czeka go pojedynek z Arthurem Rinderknechem. Francuz w dwóch setach pokonał Laslo Djere.

Wrocławianin w czwartek rozegrał mecz deblowy, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Po zwycięstwie w parze z Johnem Isnerem, mógł przyglądać się spotkaniu, które wyłoniło jego rywala w grze pojedynczej.

Hurkacz i Rinderknech zagrają ze sobą po raz pierwszy. Mecz zaplanowano na sobotę, natomiast dokładna godzina wciąż pozostaje do ustalenia przez organizatora.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...