Iga Świątek i Hubert Hurkacz zadbają o emocje w poniedziałkowy wieczór

Strona głównaTenisIga Świątek i Hubert Hurkacz zadbają o emocje w poniedziałkowy wieczór

Iga Świątek i Hubert Hurkacz doskonale radzą sobie na Florydzie. Nie ma wątpliwości, że to z ich występami pokładane były największe, biało-czerwone nadzieje w Miami. Wierzymy, że oboje zapewnią nam wiele emocji w poniedziałkowy wieczór. Sprawdźcie, z kim i o której godzinie zagrają nasi reprezentanci.

Świątek vs. Gauff

Nad Igą Świątek podczas turnieju w Miami Open 2022 ciąży dodatkowa presja, związana z faktem, że już 4 kwietnia oficjalnie zostanie pierwszą rakietą na świecie. Jak na razie młoda Polka radzi sobie z tym wyśmienicie i kontynuuje serię zwycięstw, rozpoczętą w Dosze. W poniedziałkowy wieczór na jej drodze stanie 18-letnia Cori Gauff, którą Iga pokonała w półfinale turnieju w Rzymie w ubiegłym roku. Mecz został zaplanowany na korcie Stadium i odbędzie się jako trzeci w kolejności o godzinie 18:00 czasu polskiego. Przypuszczamy, że Polka swój pojedynek rozpocznie około godziny 21:30.

  • 1/8 finału Miami Open: Iga Świątek – Cori Gauff

Karacew vs. Hurkacz

Dziś przed szansą na awans do kolejnej rundy turnieju w Miami stanie Hubert Hurkacz. Rywalem wrocławianina w III rundzie zawodów na Florydzie będzie Asłan Karacew. Obaj tenisiści spotkają się ze sobą po raz trzeci. Bilans dotychczasowych pojedynków wynosi 1:1. Przypomnijmy, że Hurkacz jest obrońcą trofeum sprzed roku. To on w 2021 triumfował w Miami. Czy teraz będzie w stanie powtórzyć sukces? Wierzymy, że tak! Mecz Hurkacza z Rosjaninem odbędzie się na korcie Grandstand po zakończeniu pojedynku Danielle Collins z Ons Jabeur. Przypuszczamy, że stanie się to około godziny 18:30-19:00 czasu polskiego.

  • III runda Miami Open: Asłan Karacew – Hubert Hurkacz

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Pięciu Polaków w konkursie w Planicy. Koniec sezonu dla Pawła Wąska

W czwartek w słoweńskiej Planicy odbyły się ostatnie kwalifikacje do konkursu indywidualnego w obecnym sezonie Pucharu Świata. Jeszcze przed startem wycofał się z nich...