Iga Świątek i Hubert Hurkacz zadbają o emocje w poniedziałkowy wieczór

Strona głównaTenisIga Świątek i Hubert Hurkacz zadbają o emocje w poniedziałkowy wieczór

Iga Świątek i Hubert Hurkacz doskonale radzą sobie na Florydzie. Nie ma wątpliwości, że to z ich występami pokładane były największe, biało-czerwone nadzieje w Miami. Wierzymy, że oboje zapewnią nam wiele emocji w poniedziałkowy wieczór. Sprawdźcie, z kim i o której godzinie zagrają nasi reprezentanci.

Świątek vs. Gauff

Nad Igą Świątek podczas turnieju w Miami Open 2022 ciąży dodatkowa presja, związana z faktem, że już 4 kwietnia oficjalnie zostanie pierwszą rakietą na świecie. Jak na razie młoda Polka radzi sobie z tym wyśmienicie i kontynuuje serię zwycięstw, rozpoczętą w Dosze. W poniedziałkowy wieczór na jej drodze stanie 18-letnia Cori Gauff, którą Iga pokonała w półfinale turnieju w Rzymie w ubiegłym roku. Mecz został zaplanowany na korcie Stadium i odbędzie się jako trzeci w kolejności o godzinie 18:00 czasu polskiego. Przypuszczamy, że Polka swój pojedynek rozpocznie około godziny 21:30.

  • 1/8 finału Miami Open: Iga Świątek – Cori Gauff

Karacew vs. Hurkacz

Dziś przed szansą na awans do kolejnej rundy turnieju w Miami stanie Hubert Hurkacz. Rywalem wrocławianina w III rundzie zawodów na Florydzie będzie Asłan Karacew. Obaj tenisiści spotkają się ze sobą po raz trzeci. Bilans dotychczasowych pojedynków wynosi 1:1. Przypomnijmy, że Hurkacz jest obrońcą trofeum sprzed roku. To on w 2021 triumfował w Miami. Czy teraz będzie w stanie powtórzyć sukces? Wierzymy, że tak! Mecz Hurkacza z Rosjaninem odbędzie się na korcie Grandstand po zakończeniu pojedynku Danielle Collins z Ons Jabeur. Przypuszczamy, że stanie się to około godziny 18:30-19:00 czasu polskiego.

  • III runda Miami Open: Asłan Karacew – Hubert Hurkacz

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Jan Habdas brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich

Reprezentant Polski 19-letni Jan Habdas zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich, które odbywają się w kanadyjskim Whistler. Zawodnik, który w tym...