STS KOD PROMOCYJNY

Kacper Żuk odpadł w półfinale debla w turnieju Forli 3

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaTenisKacper Żuk odpadł w półfinale debla w turnieju Forli 3

Zdecydowanie lepiej poszło Kacprowi Żukowi w turnieju deblowym Challengera Forli 3, niż w grze singlowej, w której odpadł w pierwszej rundzie. W grze podwójnej w parze ze Szwajcarem Lucą Margorolim awansował do półfinału. Niestety na tym etapie polsko-szwajcarska para musiała uznać wyższość czesko-holenderskiego duetu Jonas Forejtek i Jelle Sells. 

Porażka w godzinę

Mecz półfinałowy był bardzo wyrównany, choć potrwał tylko 63 minuty. O wyniku obu setów zadecydowało jedno przełamanie więcej po stronie rywali polsko-szwajcarskiego duetu. Niewiele zabrakło, a to Kacper Żuk wystąpiłby w niedzielnym finale gry podwójnej w turnieju rozgrywanym we Włoszech. Ostatecznie to Jonas Forejtek z Czech i Jelle Sells z Holandii wygrali 6:4, 6:4 i zameldowali się w finale. Kacper Żuk może przygotowywać się do startu w kolejnych turniejach i ma nadzieje na to, że będą one dla niego lepsze niż ostatnie występy singlowe. 

Kacper Żuk/Luca Margoroli – Jonas Forejtek/Jelle Sells    0:2 (4:6, 4:6)

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...